REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Jaki zegarek warto podarować na święta Bożego Narodzenia?

zegarek na święta Bożego Narodzenia
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny? Oprócz książek, kosmetyków i elektroniki popularnym wyborem na święta są zegarki. Jednak coraz częściej wybierane są modele typu smartwatch, które świetnie sprawdzają się dla osób młodych, ale też po prostu dla aktywnych. Sprawdź już teraz, jaki zegarek opłaca się kupić na święta, aby podarować komuś bliskiemu miły podarunek.

Zegarek na święta – jaki wybrać?

Praktycznym wyborem są zegarki z funkcjami smartwatcha. Wszystko dlatego, że gwarantują znacznie więcej korzyści, niż tradycyjne modele. Dobrym przykładem są zegarki Garmin, które oferują szeroki wybór modeli o różnym designie, ale z wieloma funkcjonalnościami. Dzięki temu właśnie możesz zakupić zegarek, który wygląda jak opaska lub też elegancki model, zapewniający dodatkowo ukryte funkcje. Wszystko zależy od tego, kiedy i gdzie dana osoba zamierza nosić swój nowy zegarek oraz od tego, jaki ma styl.

Skupmy się na możliwościach, jakie zapewniają zegarki Garmin i inne tego typu pozwalające śledzić aktywność fizyczną.

Wśród najczęściej dostępnych funkcji w nowoczesnych zegarkach możemy wymienić:

  • monitor aktywności fizycznej.
  • monitor snu w fazie REM,
  • możliwość zmierzenia natlenienia krwi w nocy i w dzień przy pomocy nadgarstkowego pulsoksymetru,
  • przesyłanie alertów na temat SMS-ów i połączeń w telefonie,
  • liczenie energii organizmu,
  • pomiar wysiłku,
  • śledzenie treningu,
  • pomiar tętna,
  • funkcję bezpieczeństwa, która uruchamia się w razie zagrożenia, np. upadku, wtedy też automatycznie urządzenie wzywa pomoc, np. łączy się z wybranym wcześniej numerem i informuje go o niepokojącym zdarzeniu,
  • śledzenie poziomu stresu.

Oczywiście podczas wybierania konkretnego zegarka na prezent warto zwrócić uwagę na jakość baterii, a przede wszystkim na to, ile wynosi czas pracy urządzenia. Dla wielu osób ważną właściwością jest również wodoodporność.

Oczywiście nie można pominąć również kwestii związanej z wyglądem i stylem, w jakim został zaprojektowany zegarek. Wybierz kolor, kształt tarczy czy tworzywo zgodne z gustem i stylem ubierania się osoby, którą chcesz obdarować takim prezentem. Wiele osób w zegarkach chodzi na co dzień, dlatego im bardziej uniwersalny model wybierzesz, tym lepiej.

Ciekawą opcją są zegarki hybrydy, które doskonale łączą funkcję smartwatcha z klasycznym zegarkiem. Wystarczy przesunąć obraz na tarczy, aby móc skorzystać z zaawansowanych funkcji, charakterystycznych dla smartwatchy.

Komu warto podarować zegarek na święta?

Skoro już wiesz, na jakie funkcje warto zwracać uwagę, to teraz pora zastanowić się, komu szczególnie taki prezent się spodoba. Na pewno osobom do 30. roku życia. To uniwersalny prezent, dlatego niezależnie od płci warto go wybrać. Oczywiście osoby starsze, które lubią uprawiać sport lub chcą zwiększyć aktywność, również będą zadowolone z zegarka.

(artykuł sponsorowany)

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx