REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Jak wyleczyć łysienie telogenowe?

Jak wyleczyć łysienie telogenowe
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Łysienie telogenowe to ubytek włosów spowodowany narażeniem organizmu na nadmierny stres i niewłaściwe odżywianie. Z tego względu mówi się, że ten rodzaj łysienia dotyka głównie kobiet, które są bardziej podatne na silne przeżywanie traumatycznych wydarzeń, a także na choroby związane z zaburzeniami odżywiania. Z łysieniem telogenowym zmagają się także kobiety, które podjęły się wyniszczających diet głodowych, a tym samym naraziły organizm na anemię i znaczne osłabienie.

Stres oraz niedobór składników odżywczych skracają fazę wzrostu włosa, a jej ponowne wydłużenie i przywrócenie cebulek do równowagi jest niezwykle trudne do wyleczenia. Znaczny ubytek włosów można zaobserwować zazwyczaj między 2 a 5 miesiącem liczonym od wystąpienia trudnego okresu w życiu lub stresującego wydarzenia. Ubytek włosów może spowodować kolejny przypływ stresu, dlatego warto zainwestować w skuteczną terapię jak najszybciej. Jak walczyć z łysieniem telogenowym?

Zabiegi medycyny estetycznej na łysienie telogenowe

Najlepszą metodą walki z łysieniem telogenowym jest medycyna estetyczna, która z roku na rok dostarcza coraz więcej rozwiązań różnorodnych problemów. Terapia medyczna na łysienie telogenowe nie tylko wizualnie ukrywa ubytek włosów, ale również zatrzymuje jego postępowanie i nawrót. Jednym z gabinetów medycznych w Warszawie, który profesjonalnie zajmuje się tematem łysienia, jest Wellclinic. W ofercie Wellcinic pojawia się zabieg Fotona Hair Restoration, czyli zdecydowanie najlepszy w kontekście leczenia łysienia program dostępny na rynku medycyny estetycznej. Laseroterapia leczenie łysienia pobudza mieszki włosowe do wzrostu i odbudowuje cykl ich wzrostu. Działanie Hair Restoration jest nieporównywalnie lepsze niż leczenie farmakologiczne, które nie hamuje postępowania choroby.

Sposobu na leczenie łysienia telogenowego

Kadra gabinetu medycznego Wellclinic korzysta z najskuteczniejszego programu zabiegowego na łysienie telogenowe spowodowane stresem lub zaburzeniami odżywiania. Urządzenie Fotona Dynamis Sp Pro to najdroższe urządzenie na rynku medycyny estetycznej. Terapia w klinice Wellclinic jest łączona się synergicznie z rewolucyjnym odkryciem medycyny estetycznej, czyli biostymulatorami tkankowymi. Foton Hair Restoration pozwala osiągnąć efekty leczenia łysienia telogenowego takie same jak w przypadku tradycyjnych i inwazyjnych metod, tyle że bez bolesnego i widocznego okresu rekonwalescencji. Efekty zabiegu są widoczne znacznie szybciej oraz są rekomendowane przez światowej sławy lekarzy.

(artykuł sponsorowany)

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx