Przejdź do treści

Jak spędzić Walentynki? Z „Dżentelmenami”

Fot. kadr z filmu "Dżentelmeni"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Walentynki za pasem, planowanie tego wieczoru czas zacząć. Drodzy panowie, możecie zabrać swoje panie na niezapomniany wieczór w towarzystwie eleganckich „Dżentelmenów” i jednej pięknej damy.

14 lutego w polskich kinach odbędzie się premiera „Dżentelmenów”. W swoim nowym filmie Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry.

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Dżentelmeni – zobacz polski zwiastun filmu:

Dżentelmeni – zwiastun PL
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: