Jack Kays prezentuje debiutancki album!

Fot. kadr z teledysku Jack Kays - Tired

OBSERWUJ NAS:

Jack Kays zaprezentował swój debiutancki album zatytułowany “Mixed Emotions”.

Na albumie znajduje się 8 piosenek, które dotykają tematów takich jak uzależnienia, samotność, problemy psychiczne i próba odkupienia swoich grzechów. – Ten projekt reprezentuje moje wzloty i upadki z przeciągu ostatnich 5 lat. Wiem, że jest wiele osób, które przechodziły przez to co ja i chcę się podzielić moją historią, żeby oni mogli czuć się komfortowo mówiąc o swoich. Kiedy byłem na dnie, te utwory pomogły mi się podnieść i mam nadzieję, że podziałają tez na moich słuchaczy – mówi Jack Kays.

Jack Kays prezentuje Mixed Emotions

Dodatkowo Jack Kays podzielił się z fanami teledyskiem do kawałka „Tired”. Klip został wyreżyserowany przez John’a Buchanan’a i ukazuje artystę przeżywającego koszmar na jawie.

Jack Kays – Tired. Zobacz teledysk:

Jack Kays – Tired

Pochodzący z Cincinnati Jack Kays tworzy utwory, które są połączeniem hip-hopu, folka i muzyki alternatywnej. W swojej twórczości artysta dzieli się ze słuchaczem prawdziwymi emocjami i opowiada o osobistych, często ciężkich doświadczeniach z własnego życia. Przed wydaniem debiutanckiego albumu Jack wypuścił kilka singli takich jak: „My Head”, „Morbid Mind” „Gin n Juice”, czy „Bottom of the Bottle”. Artysta dzielił się z fanami swoją muzyką przed wydaniem debiutu za pomocą instagramowych relacji na żywo.

ZOBACZ:  Krist Van D wraz z gwiazdami zaprasza do gorącego Miami!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x