REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Jacek Murański zdyskwalifikowany na FAME 12!

Jacek Murański zdyskwalifikowany
Jacek Murański, fot. kanał Koloseum YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W extra fighcie gali FAME 12, który odbył się w tzw. „rzymskiej klatce”, Jacek Murański przegrał z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację.

Jacek Murański na kilka dni przed galą FAME 12 zastąpił w pojedynku z Tańculą swojego kontuzjowanego syna. Ich walka odbyła się w specjalnej klatce o wymiarach 3×3 metry. 52-letni Murański nie zaliczy swojego debiutu w MMA do udanych. Podczas pojedynku z 20 lat młodszym rywalem, kilka razy złamał przepisy. „Muran” m.in. trzymał się siatki i nawet ugryzł Tańculę! Po walce został wygwizdany przez kibiców.

Jacek Murański zdyskwalifikowany!

– Liczyliśmy, że ta walka zakończy się w inny sposób, ale kilkukrotnie upominany Jacek Murański nadal popełniał faule. Sędzia Piotr Jarosz był cierpliwy i nie przerwał walki nawet po tym, jak Murański ugryzł swojego przeciwnika. Arek dominował w walce. Obalał, wyprowadzał bardzo mocne low kicki i trafiał ciosami. Po trzecim faulu sędzia główny stracił cierpliwość i przerwał walkę w czwartej rundzie dyskwalifikując Jacka Murańskiego!!! Szok – brzmi oficjalny komunikat FAME MMA.

instagram.com/famemmatv | Jacek Murański zdyskwalifikowany, Arkadiusz Tańcula wygrywa na FAME 12
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx