Przejdź do treści

Jacek Murański zawalczy na FAME MMA 13!

Jacek Murański FAME MMA 13
Jacek Murański, fot. FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rodzina Murańskich wraca do FAME MMA! Na gali FAME 12 dojdzie do rewanżowej walki Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Większą sensacją jest jednak udział ojca Mateusza, Jacka Murańskiego na gali FAME 13!

Póki co nie wiadomo jeszcze kto będzie przeciwnikiem Jacka Murańskiego. Wiadomo jednak, że będzie walka starszego Murana będzie ostatnią bądź przedostatnią na karcie walk. Będzie to debiut Jacka Murańskiego na gali MMA.

Ja nie czuję żadnej presji(…) Jak federacja ogłosi przeciwnika, bo wiem, że to ma być main-event bądź co main-event na „13” to wtedy spojrzę mu w oczy, temu przeciwnikowi i zaproponuję warunki takie, żeby go bolało – powiedział Jacek Murański podczas niedzielnej konferencji przed galą FAME 12.

– Wyszedłem od Konrada Niewolskiego i wrócę do Konrada Niewolskiego. Nie będę oczywiście ujawniał nazwiska, to jest oczywiste. Natomiast w podtekście jest Konrad Niewolski. Kto będzie tam kumaty to sobie poszuka. To będzie taka walka korespondencyjna. Próbowano zabrać mi godność, honor, obrażono moją kobietę… Dla mnie filarem jest rodzina! – dodał starszy z rodu Murańskich.

Jacek Murański na FAME MMA 13

Kto będzie rywalem Jacka Murańskiego na gali FAME 13? Tego dowiemy się na kolejnych konferencjach prasowych spod szyldu FAME MMA.

Jacek Murański o Konradzie Niewolskim
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
DARIO
DARIO
2 lat temu

Jacula! Mordo ty moja!

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx