Jacek Murański: Po Tańculi przechodzę się w 30 sekund! FAME MMA 10

Jacek Murański FAME MMA 10
Fot. Realnews.pl

OBSERWUJ NAS:

Gala FAME MMA 10 już za nami. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków przez fanów była walka Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański.

Starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim zakończyło się zwycięstwem „AroYa” po jednogłośnej decyzji sędziów. Mateusz Murański nie mógł pogodzić się z takim werdyktem. Będąc jeszcze w oktagonie powiedział: „To są jakieś żarty, zwycięzca nie może się podnieść. O co chodzi? Ja wygrałem tę walkę i podejrzewam, że wszyscy to widzieli. To że mam więcej krwi, to mnie to uniosło. Wystarczyło go dobić, ale już nie pamiętam, które to były rundy – zabrakło mi kondycji. Arkadiusz Tańcula zemdlał, zwycięzca walki, to jest śmiech na sali. Słuchaj ja jestem mentalnym zwycięzcą walki, jaki jest werdykt, to już niejednokrotnie w organizacji później ten werdykt był zmieniony. Chciałbym rewanżu miałem go raz czy dwa na wyciągnięcie ręki. Walić ten werdykt. Arkowi nigdy ręki nie podam. Przyjmę rewanż”.

Jacek Murański – FAME MMA 10

Po walce tata Mateusza, Jacek Murański w rozmowie z Realnews.pl powiedział: „Mieliśmy taki plan, że przez trzy rundy, za to jak nas poniżał [Tańcula](…) Mieliśmy taki plan, że będziemy go bili trzy rundy. Tak, żeby był pokarany, żeby do końca życia zapamiętał jak smakuje góralska siła. Zadarł z góralami, a z góralami się nie zadziera bezkarnie”. W dalszej części rozmowy starszy Murański dodał: „Po Tańculi przechodzę się w 30 sekund”. Cały wywiad możecie sprawdzić poniżej:

Jacek Murański: Po Tańculi przechodzę się w 30 sekund! | Jacek Murański FAME MMA 10
ZOBACZ:  Zaplecze Ligi Mistrzów Świata rośnie w siłę
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x