Przejdź do treści

Ja Rule przekazuje 2000 masek ochronnych schroniskom dla bezdomnych w Nowym Jorku w czasie pandemii COVID-19

Ja Rule / fot. Lucreative

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ja Rule, raper, który na swoim koncie ma sprzedanych wiele platynowych płyt i wiele zgarniętych nagród muzycznych, postanowił pomóc bezdomnym podczas pandemii koronawirusa.

Ja Rule, jego firma ICONN i organizacja non-profit Knock Knock Give A Sock przekazali specjalnie zaprojektowane bawełniane maski wielokrotnego użytku nowojorskim schroniskom dla bezdomnych.

„Dam bezdomnym 2000 masek” – powiedział Ja Rule w filmiku zamieszczonych na Instagramie. „Możesz przejść do mojej witryny ICONN.me i również kupić moją maskę. Za każdą zakupioną maskę, my podarujemy w prezencie kolejną”.

https://www.instagram.com/p/B-qMsoigZLl/
@jarule Instagram

W opisie filmiku nowojorski raper dodał: „Często zapominamy o tych, którzy najbardziej nas potrzebują, uważa się ich za bezwartościowych, godnych pożałowania, pozbawionych praw obywatelskich… ale większość z nich to tylko ludzie, którzy upadli w trudnych czasach, jak wiele osób w tym kraju, którzy przeżywają teraz dramat i mogą podobnie skończyć… COVID-19 to wiadomość dla ludzkości, mam nadzieję, że wszyscy nas słuchają…”.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google