Izraelskie lotnictwo czeka na graczy w War Thunder

Izraelskie lotnictwo War Thunder
Fot. mat. prasowy

Gaijin Entertainment ogłasza, że aktualizacja „Winged Lions” do militarnej gry akcji War Thunder jest już dostępna. Wprowadza ona zapowiedziane wcześniej izraelskie lotnictwo oraz pokładowe samoloty zwiadowcze. Jest też sporo innej nowej zawartości, w tym nowa lokacja do bitew powietrznych „Izrael”, dwa pierwsze izraelskie czołgi z przyszłego drzewka izraelskich pojazdów naziemnych, a także dziesiątki innych nowych pojazdów wojskowych.

Historia Izraelskich Sił Powietrznych zaczyna się od myśliwców S-199 sprowadzonych z Czechosłowacji. Zostały one zmontowane z resztek części przeznaczonych pierwotnie dla niemieckich myśliwców Bf 109 G-10, z zastosowaniem silnika Jumo 211, przeznaczonego pierwotnie dla bombowców. 28 maja 1948 roku pod dowództwem kilku doświadczonych pilotów-weteranów sformowano pierwszą w historii izraelską grupę myśliwską składającą się z czterech S-199. S-199 jest więc jednym z pierwszych samolotów w izraelskim drzewku technologicznym War Thunder, na którego szczycie gracze znajdą odrzutowiec Kfir C-7. Beta testy izraelskiego lotnictwa są na razie dostępne dla posiadaczy pakietów wczesnego dostępu. Z czasem z pewnością zostaną udostępnione dla wszystkich graczy.

Izraelskie lotnictwo War Thunder
Fot. mat. prasowy

Kolejna duża aktualizacja, która pojawi się po „Winged Lions”, ma zawierać zamknięte beta testy drzewka izraelskich pojazdów naziemnych. Dwa zestawy premium z czołgami Merkava Mk.2 i Sherman M-51 są już dostępne do kupienia, a ich posiadacze staną się pierwszymi, którzy oczywiście będą mieli dostęp do nadchodzących testów.

War Thunder – Winged Lions:

Fani pojazdów naziemnych zapewne zachwycą się szwedzkim działem samobieżnym Bandkanon 1, które weszło do służby na początku lat 60. W centrum uwagi, nie tylko ze względu na wielkość w stosunku do całego pojazdu, znajduje się 155mm haubica wspomagana automatem ładującym. Dzięki mechanizmowi automatycznego ładowania maszyna ta jest w stanie wystrzelić cały swój 14-nabojowy magazynek w ciągu zaledwie 45 sekund. Nawet jedno trafienie potężnym pociskiem OB w lekko opancerzone części wrogiego czołgu, takie jak górna część kadłuba czy wieża, może zniszczyć każdego przeciwnika. Innym długo oczekiwanym nowym pojazdem jest radzieckie działo samobieżne 2S3 Akacja. 2S3 przeszło chrzest bojowy w Afganistanie i było produkowane seryjnie do 1993 roku. Jednostka ta posiada zmechanizowany magazyn amunicji i charakteryzuje się dobrą szybkostrzelnością.

Izraelskie lotnictwo War Thunder
Fot. mat. prasowy

War Thunder wciąż otrzymuje ulepszenia wizualne. Aktualizacja „Winged Lions” ulepsza symulację wiatru. Wcześniej był on widoczny tylko na trawie i morskich falach, a teraz jego działanie zobaczymy na wszystkich efektach cząsteczkowych, zwłaszcza podczas burzy. Świetnie widoczny na takich efektach jak ogień, dym, kurz wywoływany przez pojazdy naziemne i silniki samolotów, strzały z uzbrojenia, eksplozje oraz iskry.

ZOBACZ:  Marcin Najman sprokurował rzut karny w... piłkarskiej grze! [WIDEO]

Więcej informacji na temat aktualizacji można oczywiście znaleźć na oficjalnej stronie War Thunder: https://warthunder.com/pl/news/4910-aktualizacja-premiera-aktualizacji-winged-lions-pl.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx