Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem!

Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

Izabela Zwierzyńska, aktorka znana z “Barw szczęścia”, nie lubi mówić o życiu prywatnym. Jednak jak udało się nam dowiedzieć w jej życiu nastąpiły wielkie zmiany.

Okazało się, że rozpadło się jej małżeństwo ze Stanisławem Gliniewiczem, z którym mają 3-letniego synka Frania. Iza ponad dwa lata temu wyjechała do Londynu na podyplomowe studia aktorskie. Była z tego powodu szczęśliwa, ponieważ do szkoły tej trudno się dostać. W tym czasie jej małżeństwo przeżyło kryzys i zakończyło się sprawą rozwodową. Jak widać niedawno Izabela jednak odzyskała radość i spokój.

W jej życiu pojawił się przystojny Anglik. Aktorka poznała go w Londynie tuż przed pandemią, rozpoczęło się od przyjaźni, a – jak widać -skończyło na związku i miłości. Ukochany przyleciał do aktorki na Boże Narodzenie.

Izabela Zwierzyńska, fot. AKPA

Paparazzi przyłapali parę, gdy spacerowała po warszawskie Starówce. Wspólne selfie, uśmiechy, czułe objęcia, podziwianie Starego Miasta w świątecznym klimacie, kubki gorącego napoju w dłoniach. Sielanka w środku zimy.

Izabela Zwierzyńska, fot. AKPA
ZOBACZ:  Spotkanie prasowe 11. edycji Fashion Designer Awards
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x