Ivs Alter i Patryk Piasecki wzięli ślub! Zobacz zdjęcia!

Ivs Alter Patryk Piasecki
Iwona Kompala i Patryk Piasecki, fot. mat. prasowy

Ivs Alter, piosenkarka i autorka książki „Milion przed 30 w spódnicy” wyszła za mąż! Jej wybranek to Patryk Piasecki polski żeglarz, olimpijczyk z Pekinu, kolarz zawodowej grupy kolarstwa górskiego, triathlonista i biznesmen.

Piasecki na swoim sportowym koncie ma 10 medali mistrzostw świata i Europy w żeglarstwie. Ma także liczne trofea związane z triathlonem i MTB. Bajkowy ślub odbył się w Sanktuarium Matki Bożej w Świętej Lipce.

W kościele panna młoda pojawiła się w ręcznie szytej sukni w stylu księżniczki, która była ozdobiona kilku set diamencikami svarowskiego z salonu ślubnego Clara. Po 24.00 przebrała się w krótszą suknie słynnej projektantki Diany
Walkiewicz. Jako biżuterię panna młoda wybrała delikatne dodatki w postaci kolczyków Chanel. Na szczególną uwagę zasługują również druhny panny młodej, które ubrane były w modnym w tym sezonie szampańskim kolorze. Szyku i klasy dodawały im toczki z piórami w kolorze fuksji. Bukiet panny młodej i jej druhen zrobiono z konwalii i białych róż.

Ivs Alter Patryk Piasecki
Fot. mat. prasowy
Iwona Kompala ślub
Fot. mat. prasowy

Pan młody ubrany był w garnitur marki Guns and Tuxedos. Do tej pory garnitury tej marki prezentowali na czerwonym dywanie: Piotr Adamczyk, Andrzej Piaseczny, Piotr Stramowski, Przemek Kosakowski, Andrzej Grabowski czy Radosław Majdan.

Impreza weselna odbyła się w hotelu Mrągowo Resort & Spa. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ energy a pierwszy taniec rozpoczął recital Ivs Alter i Aleksandry Gintrowskiej. Na imprezie nie zabrakło znanych gości ze świata sportu i show biznesu takich jak Aleksandra Gintrowska, aktorka/producentka Kamila Polak czy olimpijczyk, mistrz Europy w żeglarstwie Kacper Ziemiński.

Ivs Alter Patryk Piasecki
Fot. mat. prasowy

Goście hucznie tańczyli się do białego rana, a na drugi dzień bawili się nad słynnym jeziorem Czos.

Ivs Alter Patryk Piasecki
Fot. mat. prasowy
Ivs Alter Patryk Piasecki
Fot. mat. prasowy

ZOBACZ:  10. edycja kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam. Anna Iberszer, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska na inauguracji!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx