Ivan Komarenko nagrywa patriotyczny teledysk „Polska to mój dom”

Ivan Komarenko, fot. AKPA

Ruiny zamku, biało-czerwona flaga i on. Ivan Komarenko właśnie nagrywa nowy patriotyczny teledysk „Polska to mój dom”.

Ivan Komarenko urodził się w Rosji, jako najstarsze dziecko pół Rosjanki, pół Koreanki i Gruzina. Dla uzdolnionego muzycznie chłopaka, który marzył o wolności i spokoju Rosja była zdecydowania za ciasna, więc kiedy, jako dwudziestolatek przyjechał do Polski na pielgrzymkę postanowił zbudować tu swoje przyszłe życie. Zadebiutował na polskim rynku muzycznym lansując przebój „Jej czarne oczy”, zresztą po dziś grany na weselach i zabawach tanecznych i z dnia na dzień stał się gwiazdą. Wystąpił w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zajął drugie miejsce, wygrał program „Just the Two of Us. Tylko nas dwoje” i dołączył do obsady „M jak miłość”.

Ivan Komarenko, fot. AKPA

Dziś Ivan Komarenko nazywany jest antycovidowcem pojawia się na manifestacjach i marszach. „Nie wątpię w istnienie koronawirusa. Wirusy są, były i będą, tylko musimy się nauczyć z nimi żyć. Jestem całkowicie przeciwny wszystkim obostrzeniom rządu nakazującym nam lockdown, społeczną izolację, noszenie maseczek, dezynfekcję rąk, których skuteczność nie została dowiedziona. Poza tym nasza gospodarka tego nie wytrzyma, a ogromna inflacja zniszczy nas bardziej niż sam wirus” – przyznał w jednym z wywiadów.

Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości Komarenko postanowił nagrać utwór „Polska to mój dom”. „Chciałem obudzić w ludziach najlepsze emocje i wartości, o które warto walczyć w tym strasznym, chaotycznym, pozbawionym wartości świecie. Największą wartością jest wolność, o którą będę walczył” – dodał.

Teledysk zrealizowany w ruinach zamku w Sochaczewie będzie mieć swoją premierę już 2 listopada.

ZOBACZ:  AC/DC wchodzi w nowy rok prezentując teledysk do singla "Realize"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx