REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

ITTF Warsaw 2023. Międzynarodowe targi już w czwartek

ITTF Warsaw 2023
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

To będzie największe spotkanie branży turystycznej w Polsce. Już w czwartek 16. marca w Warszawie rozpoczną się targi turystyczne, organizowane przez Grupę MTP i Polską Izbę Turystyki.

– Na mapę świata szybko po pandemii wracają renomowane imprezy turystyczne. Tylko Warszawa pozostaje trzeci rok na tej mapie białą plamą – tłumaczy Paweł Niewiadomski, prezes zarządu Polskiej Izby Turystyki. – Nie ma powodu, aby stolica dużego, obdarzonego wspaniałą przyrodą, zabytkami, folklorem i kuchnią, żeby wymienić tylko najważniejsze atuty kraju, pozostawała na uboczu. Duże, dobrze zorganizowane targi, skupiające najciekawszych wystawców z kraju i z zagranicy nam się po prostu, cytując klasyka, należą – dodaje.

Dlatego Polska Izba Turystyki łączy siły z Grupą MTP, największym organizatorem imprez targowych w Polsce, i w Warszawie organizuje targi turystyczne. Pierwsza ich edycja odbędzie się w dniach 16-18 marca 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki. Targom ITTF Warsaw 2023 towarzyszyć będą konferencja poświęcona turystyce i z pewnością bogaty program wydarzeń towarzyszących.

– Z powodzeniem organizujemy od lat w Poznaniu targi Tour Salon – mówi Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP. – Dzięki temu doświadczeniu i współpracy z PIT jesteśmy w stanie zorganizować w Warszawie największą branżową imprezę w Polsce, która zintegruje wciąż rozdrobnioną branżę turystyczną w Polsce i ją wzmocni.

Wzmocnienie jest bardzo potrzebne, bo turystyka jest jedną z branż najbardziej dotkniętą przez pandemię. Teraz boryka się z kolejnymi problemami – inflacją, która sprawia, że wiele osób rezygnuje z wyjazdu, oraz wojną toczącą się za naszą granicą, przez którą wiele osób z innych państw odwołuje przyjazd do Polski.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx