Przejdź do treści

Intel Extreme Masters Katowice 2020 z pulą nagród 500 tys. dolarów startują już dziś!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Katowice w dniach 28 luty – 1 marca zamienią się w dom e-sportu. W Spodku będziemy mogli podziwiać 16 najlepszych drużyn w Counter Strike: Global Offensive, takich jak m.in. 100 Thieves, Virtus.pro, Team Vitality, Team Liquid, Evil Geniuses czy też Mad Lions.

W katowickim spodku odbędzie się turniej mistrzowski w CS:GO organizowany przez ESL w ramach cyklu ESL Pro Tour. Podczas IEM Katowice 2020 odbędzie się także turniej w grę StarCraft II, Quake Pro League Stage 2 oraz Targi IEM Expo.

IEM Katowice 2020 będzie pierwszym finałowym turniejem w historii ESL Pro Tour, najwyższych poziomem rozgrywek w grze CS:GO, złożonych z ponad dwudziestu turniejów na całym świecie. Pula nagród to aż 500 tysięcy dolarów, a zwycięska drużyna zdobędzie połowę tej kwoty. IEM Expo, czyli wiodące targi e-sportu i gier, odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (ICC). Podczas trzydniowych tagów (od 28 lutego do 1 marca) dla uczestników IEM przygotowane są pokazy nowych technologii i prezentacje nowych gier, najlepszych marek w branży.

Fot. mat. prasowy

W 2019 roku ESL i Intel powitały 174 000 fanów w ciągu dwóch weekendów, co zaowocowało najczęściej oglądaną rozgrywką w grze CS:GO w historii ESL ze 157 milionami godzin treści oglądanych przez 230 milionów fanów na wielu platformach. W tym roku IEM Katowice 2020 odbędzie się niestety bez udziału publiczności w obawie przed szalejącą epidemią koronowirusa.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google