REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Inhaler prezentuje album „Cuts & Bruises”

Inhaler Cuts Bruises
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Niecierpliwie wyczekiwany drugi album Inhaler „Cuts & Bruises” jest już dostępny. Płytę wyprodukował stały współpracownik grupy, Antony Genn.

„Cuts & Bruises” zawiera 11 utworów. W tym ostatni singiel „If You’re Gonna Break My Heart”, oraz podnoszący na duchu „Love Will Get You There”. Utwory, które ukazały się w zeszłym roku.

Po długim okresie koncertowania, drugi album zaczął nabierać kształtu pod koniec 2021 roku. Członkowie zespołu – wokalista i gitarzysta Elijah Hewson, basista Robert Keating, gitarzysta Josh Jenkinson i perkusista Ryan McMahon – spotykali się w dublińskim The Nunnery.

– Byliśmy tylko we czwórkę, jammowaliśmy i staraliśmy się wpaść na coś na miejscu – wspomina dziś Keating. – Kilkumiesięczna trasa naprawdę pomogła nam obrać nasz nowy kierunek.

„Cuts & Bruises” to kontynuacja debiutanckiego albumu Inhaler, „It Won’t Always Be Like This”. Tamten album zadebiutował na 1. miejscu zarówno w ich rodzinnej Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii. Wydany w lipcu 2021 roku krążek otrzymał tytuł najszybciej sprzedającego się debiutu nagranego przez zespół w formacie winylowym w tym stuleciu. Inhaler został pierwszą od 13 lat irlandzką grupą, która zamieściła swój pierwszy album na szczytach list sprzedaży.

Inhaler uczci premierę płyty wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii i trasą po USA. Już w maju grupa da największe jak dotąd występy w Wielkiej Brytanii. Odbędą się w Victoria Warehouse w Manchesterze i Brixton Academy w Londynie.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx