Przejdź do treści

Indyjski czołg i nowa fizyka w War Thunder. Nowa aktualizacja „La Royale”

Indyjski czołg War Thunder
Fot. War Thunder

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gaijin Entertainment ogłasza wydanie dużej aktualizacji „La Royale” do militarnej gry sieciowej War Thunder. Rozpoczyna ona zamknięte testy francuskiej floty, która nawet w dzisiejszych czasach zachowała swój tradycyjny przydomek La Royale („królewski”).

Ponadto aktualizacja „La Royale” dodaje dziesiątki innych modeli pojazdów naziemnych, powietrznych i morskich. Są to na przykład francuski SPG Au F1, pierwszy indyjski czołg w grze – Vijayanta i amerykański myśliwiec F-14B. Gracze otrzymają również zaktualizowaną fizykę lotu i efekty wizualne lotu pocisków, nowe mapy i inną zawartość.

Dość potężna na początku II wojny światowej flota francuska poniosła smutny los. Francja została pokonana na lądzie i skapitulowała. Po czym niektóre z jej okrętów zostały zniszczone w portach przez Brytyjczyków lub zatopione przez ich kapitanów. Dawni sojusznicy obawiali się, że francuskie pancerniki i krążowniki zostaną przejęte przez Niemcy i wykorzystane przeciwko nim.

W aktualizacji La Royale gracze znajdą okręty o bardzo różnych losach – od krążownika Colbert, który zatonął w Tulon od brytyjskich pocisków, po niszczyciel La Malin, który stał się częścią marynarki wojennej Wolnych Francuzów. Aby jako jedni z pierwszych wziąć udział w zamkniętych testach francuskiej marynarki wojennej i otrzymać ekskluzywne bonusy, gracze mogą zakupić zestawy wczesnego dostępu z dołączonymi do nich statkami premium.

Indyjski czołg Vijayanta jest eksportową wersją brytyjskiego Vickersa Mk.1. Otrzymał reflektor podczerwieni, osłony boczne i pociski HEATFS do swojego celnego i szybkostrzelnego działa Royal Ordnance L7A1. Potężnie wyglądającego francuskiego SPG Au F.1 na podwoziu czołgu AMX-30 wyposażono w działo kalibru 155 mm z automatem ładującym. Dodatkowo ma on zmechanizowany magazynek na 36 pocisków. Takie działa samobieżne są nadal w służbie armii Francji, Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu.

twitter.com/WarThunderPL

F-14B to ulepszona wersja potężnego F-14A ze znacznie poszerzonym arsenałem broni i poprawioną prędkością wznoszenia. Oprócz bardziej zaawansowanych pocisków powietrze-powietrze, myśliwiec otrzymał stację celowniczą w ramach systemu LANTIRN oraz bomby kierowane Paveway II. Otrzymał również nowy rodzaj broni – bomby posiadające spadochron hamujący do ataków na niskich wysokościach bez ryzyka uszkodzenia własnego samolotu odłamkami.

Najnowsza aktualizacja War Thunder

Nowa mapa „Zamek Iberyjski”, przeznaczona do mieszanych walk naziemnych i powietrznych, przenosi graczy do turystycznego miasteczka na wschodnim wybrzeżu Morza Balearskiego. Nowa mapa morska „Ziemia Franciszka Józefa” wprowadza nową mechanikę – zniszczalne fortyfikacje przybrzeżne z działami strzelającymi do okrętów graczy.

Więcej informacji na temat nowej zawartości w aktualizacji La Royale można znaleźć na stronie War Thunder.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx