Impreza wszechczasów, miłosne intrygi i kolejny ślub w Warsaw Shore!

ślub Warsaw Shore
Fot. mat. prasowy

W nowym odcinku Warsaw Shore będzie się działo! W klubie ekipowicze pójdą na całość – szalony taniec, flirty i pocałunki. Między niektórymi uczestnikami mocno zaiskrzy! Nie zabraknie też intryg i nowych spin. Ale pierwsze niespodzianki czekają ich jeszcze w willi…

Przygotowania do kolejnej imprezy trwają w najlepsze. Spiker i Oliwia ostatnie chwile w domowym zaciszu postanowią spędzić w wannie, a Sequento udowodni, że umie łączyć przyjemne z pożytecznym.

Każdy ekipowicz wie, że przed imprezą trzeba dobrze zjeść. Dostawcą pizzy okaże się ktoś, kogo wszyscy dobrze znają… Wejście Kamila szczególnie ucieszy Olę, a ich zażyłość będzie zaskoczeniem dla pozostałych domowników.

MTV Polska: Kim są debiutanci 17. sezonu „Warsaw Shore”?

W klubie zaiskrzy nie tylko między wspomnianą dwójką. Również Milena i Sequento tego wieczora zbliżą się do siebie, a ich ekscesy zakończą się nawet ślubem. Na imprezie jak zwykle nie zabraknie dram, a wieczór urozmaicą zawody pływackie w klubowej loży. Sarna na parkiecie zamieni się w myśliwego. Niestety jego nowa koleżanka będzie wolała upolować coś innego.

To i jeszcze więcej w nowym odcinku Warsaw Shore już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” na: www.mtv.pl.

ZOBACZ:  Anna Iberszer, Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze spektaklu "Kontrakt" w Teatrze IMKA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx