Iluzja – mystery dramat z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem w rolach głównych w kinach od 9 września

Iluzja mystery dramat
Fot. Rafał Pijański, mat. prasowy

„Iluzja” to mystery dramat z Agatą Buzek i Marcinem Czarnikiem w rolach głównych, który trafi do polskich kin już we wrześniu. Swoją polską a także światową premierę film będzie mieć podczas tegorocznego festiwalu Nowe Horyzonty.

„Iluzja” to debiut fabularny Marty Minorowicz. Ta pełna tajemnic, przejmująca opowieść o sile ludzkiego ducha i odkrywaniu siebie na nowo, zostanie po raz pierwszy pokazana już lipcu na festiwalu Nowe Horyzonty, w sekcji Odkrycia. I jak pisze festiwal, będzie to odkrycie na wielu poziomach. Grająca główną rolę Agata Buzek, która jest także jurorką na tegorocznym festiwalu Nowe Horyzonty, poprzez swoją naturalną duchowość i ezoteryczność, wprowadziła do filmu wyjątkowy klimat noir.

Zgodnie z ogłoszonym właśnie programem festiwalu „Iluzja” zostanie pokazana 29 i 30 lipca we Wrocławiu, a po seansach odbędą się spotkania z twórcami. Tajemniczość i napięcie w tym niezwykłym mystery dramacie doskonale potęgują zimowe klimaty polskiego wybrzeża, a szczególnie wyludnione nadmorskie krajobrazy uchwycone kamerą Pawła Chorzępy. Za muzykę odpowiada Jerzy Rogiewicz, który stworzył także ścieżki dźwiękowe do takich filmów jak „Teściowie” czy „Fucking Bornholm”.

Dzięki temu powstał klimatyczny dramat przywołujący na myśl najlepsze kino skandynawskie. Premierę kinową filmu „Iluzja” zaplanowano na 9 września tego roku.

Iluzja mystery dramat
Plakat filmu „Iluzja”
ZOBACZ:  Amazing Grace: Aretha Franklin - w kinach od 15 listopada

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx