II konferencja przed galą FAME MMA 6 została przełożona!

Fot. FAME MMA

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego organizatorzy FAME MMA uznali, że najlepszym wyjściem będzie przełożenie drugiej konferencji przed galą FAME MMA 6 na 22-ego marca.

Sytuacja jest bezprecedensowa i zmienia się z minuty na minutę. Organizatorzy zapewniają, że robią wszystko, by gala FAME MMA 6 odbyła się 28 marca, oczywiście bez udziału publiczności: “Na tym etapie zaawansowania projektu, odwoływanie lub przesuwanie eventu wiąże się z daleko idącymi konsekwencjami dla zawodników i dla nas – organizatorów”.

“Wierzymy, że warto walczyć do samego końca, bo organizacja eventu w systemie PPV przy narzucanych odgórnie ograniczeniach jest jak najbardziej realna i przede wszystkim nie zwiększa zagrożenia dla teamu pracującego przy nim. Będziemy podzieleni na małe, niezależne zespoły utrzymując głównie kontakt radiowy. Każdy z zespołu, tak jak każdy z zawodników występujących na gali, przejdzie szczegółowe badania lekarskie na dwa dni przed galą i w dniu gali. Doceniamy i szanujemy starania polskiego rządu, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Na pewno nie zrobimy niczego, co będzie niezgodne z wprowadzanymi przez Ministerstwo nakazami” – oświadczają organizatorzy.

Read Previous

Viagra Boys: nowy singiel i EP-ka “Common Sense”

Read Next

Edyta Zając: Na żywo parkiet “Tańca z gwiazdami” nie jest aż tak ogromny jak w telewizji