Przejdź do treści

IEM Katowice 2020 odbędzie się bez udziału publiczności

Fot. intelextrememasters.com

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Przedstawiciele Województwa Śląskiego w obawie przed epidemią koronowirusa poinformowali o cofnięciu pozwolenia na organizację wydarzenia masowego jakim jest tegoroczny Intel Extreme Masters w Katowicach.

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek wydał decyzję o anulowaniu zgody na organizację imprezy masowej w Katowicach. W związku z zaistniałą sytuacją, Intel Extreme Masters Katowice 2020 odbędzie się bez publiczności.

Firma ESL w komunikacie prasowym ogłosiła, że szanuje i rozumie decyzję wojewody oraz powody jej wydania i obecnie pracuje nad dotarciem do posiadaczy biletów, gości i mediów. Całkowity koszt zakupionych biletów będzie zwrócony. Turniej zostanie rozegrany zgodnie z planem bez udziału publiczności oraz transmitowany w internecie i w telewizji. Podjęta decyzja dotyczy tylko i wyłącznie odwiedzających, którzy uczestniczyliby w imprezie jako goście. Prasa będzie posiadała dostęp terenu wydarzenia oraz press roomu.

IEM 2020 to pierwsza z wielkich imprez w świecie elektronicznej rozgrywki, która odbędzie się bez udziału publiczności w obawie przed koronowirusem.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google