Idealny pierścionek zaręczynowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Idealny pierścionek zaręczynowy
Fot. mat. prasowy

Od czego zacząć planowanie zaręczyn? Oczywiście od wyboru idealnego pierścionka. To przecież najważniejszy symbol tego wydarzenia. Na co należy jednak zwrócić uwagę, kupując pierścionek? Jak wybrać taki, który zagwarantuje nam odpowiedź na ”tak”?

Zaręczyny to wspaniały moment, który jest dla pary wejściem w kolejny etap związku. Teoretycznie same oświadczyny są zapytaniem o chęć zaślubin, jednak w dzisiejszych czasach zyskały one nieco bardziej uniwersalny charakter. Wiele osób decyduje się na ten krok po prostu ze względu na to, by relacja zyskała bardziej poważny wymiar. Chyba każdy zakochany przyzna, że nazywanie swojej drugiej połówki narzeczonym lub narzeczoną ma coś w sobie. To znacznie bardziej zobowiązujące niż mówienie o niej mój chłopak lub dziewczyna. Zaręczyny są jednak nie tylko momentem pięknym, ale i niezwykle stresującym. A głównym winowajcom tego jest nie tyle lęk przed '”odrzuceniem'”, co wybór odpowiedniego pierścionka. Jaki będzie najlepszy? Czy pierścionki z białego złota sprawdzą się w tym przypadku?

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Pierwsza rzecz, na którą należy zwrócić uwagę, wybierając pierścionek zaręczynowy, jest oczywiście jego wygląd. Jak powinien się prezentować? W tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Możemy postawić na przykład na pewną klasykę, kupując pierścionki z żółtego złota z diamentem. Jeśli partnerka nosi natomiast na co dzień biżuterię w kolorze srebrnym, lepszym wyborem będą pierścionki z białego złota.

Obecnie panuje bardzo wyraźny trend na wyjątkową biżuterię zaręczynową, na przykład pierścionki z szafirem. Chodzi tu o to, aby były wybrane dokładnie z myślą o drugiej połówce. Personalizacja to doskonały pomysł, szczególnie jeśli chcemy podkreślić wyjątkowość partnerki. Wspomniane wcześniej pierścionki zaręczynowe z szafirem będą genialnym wyborem dla osób ceniących sobie elegancję i ponadczasowy szyk. Jubiler GOLD MONEY zapewnia bardzo zróżnicowaną ofertę pierścionków zdobionych także wieloma innymi kamieniami szlachetnymi. Warto więc przejrzeć propozycje, aby wybrać ten jedyny.

ZOBACZ:  Zakochana Patrycja Wieja trenuje pod opieką partnera do "Ninja Warrior Polska"

Pasuje jak ulał – czyli jak wybrać rozmiar pierścionka?

Rozmiar pierścionka jest właściwie równie ważny, jak jego wygląd. I nie chodzi tu wcale o wielkość kamienia zdobiącego obrączkę, a o jej obwód. Pierścionek z szafirem ma pasować idealnie, w przeciwnym razie będziemy musieli oddawać go do powiększenia, a to tylko niepotrzebna ingerencja.

W sklepie GOLD MONEY dostępne są wspaniałe pierścionki zaręczynowe we wszystkich rozmiarach. Skąd jednak mamy wiedzieć, który wybrać? Najprostszym sposobem będzie zerknięcie do szkatułki z biżuterią naszej ukochanej i ściągnięcie pomiaru z chętnie noszonego przez nią pierścionka.

(artykuł sponsorowany)

Idealny pierścionek zaręczynowy
Fot. mat. prasowy, Idealny pierścionek zaręczynowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx