Przejdź do treści

Ice Spice w wyzywającym singlu „Phat Butt”

Ice Spice Phat Butt
Fot. kadr z teledysku Ice Spice - Phat Butt

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nominowana do Grammy popkulturowa sensacja Ice Spice prezentuje całkowicie nowy, pulsujący singiel „Phat Butt”. Wydany nakładem 10K Projects / Capitol wyzywający, seksowny kawałek jest zapowiedzią szykowanej na 26 lipca płyty „Y2K!”.

Debiutancki krążek Ice Spice to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw na rapowej scenie w tym roku. „Phat Butt” to trzecii po „Thing U The Shit (Fart)” i „Gimmie A Light” kawałek promujący zbliżający się wielkimi krokami materiał.

Ice Spice przyzwyczaiła słuchaczy do ostrych tekstów i nowy kawałek nie jest pod tym względem wyjątkiem. Raperka wypluwa z siebie mocne słowa na bicie, którego producentem jest RIOTUSA, nazywając siebie „rapową s*ką na popowej liście przebojów” i stwierdzając, że „ma wielki tyłek i tatuaż na plecach”. „Phat Butt” to z jednej strony ostry jak brzytwa list adresowany do przeciwników Ice Spice, z drugiej, rozkręcający imprezy banger.

Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez samą artystkę. Raperka prezentuje w nim odważną stylizację, wijąc się na tle graffiti. Sposób filmowania i zastosowane efekty wizualne czynią obrazek szorstkim, ale nawet na moment nie odwracają uwagi od znajdującej się w centrum zainteresowania Ice Spice.

„Phat Butt” bez wątpienia będzie jedną z głównych atrakcji na koncertach Ice Spice. Raperka rozpocznie ją 4 lipca występem na duńskim festiwalu Roskilde. Dzień później zobaczymy ją w Polsce – na głównej scenie Open’er Festivalu. Następnie raperka pojawi się m.in. na Rolling Loud Europe w Austrii i Wireless Festivalu w Wielkiej Brytanii. Po serii europejskich koncertów gwiazda wróci do Stanów, gdzie począwszy od 30 lipca będzie występować m.in. w Waszyngtonie, Filadelfii, Nowym Jorku, Toronto, Chicago, Denver, Los Angeles, Atlancie i innych miastach.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx