Przejdź do treści

Hotel Afterlife – piekielny tycoon zapowiedziany na PC i konsole

Fot. Hotel Afterlife

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W IV kwartale 2020 roku na PC wydana zostanie nowa strategia ekonomiczna Hotel Afterlife – zapowiedziało Gaming Factory S.A. Ten pełny czarnego humoru piekielny tycoon pojawi się także na Nintendo Switch i innych konsolach. Twórcy z polskiego Alrauna Studio zapowiadają, że Hotel Afterlife pozwoli na „oczyszczanie grzesznych dusz” i będzie tytułem skierowanym m.in. do fanów Two Point Hospital i serii Dungeon Keeper.

Nad stworzeniem Hotel Afterlife pracuje niezależne polskie Alrauna Studio. Wydawcą gry będzie Gaming Factory S.A., w którego planach wydawniczych znajdują się też m.in. komiksowa strzelanka Chains of Fury oraz sportowo-wyścigowy FoodBall.

Gracz wcieli się w managera nietypowego, zlokalizowanego w piekielnych zaświatach, hotelu. Zasady działania tego hotelu będą całkowicie niestandardowe. Jak tłumaczą twórcy gry, zamiast opiekować się i przychylać nieba klientom, gracz otrzyma zadanie odpowiedniego „ugoszczenia” grzeszników. Sprawne i efektywne prowadzenie Hotelu Afterlife umożliwi pięcie się w korporacyjnej hierarchii.

Ten nietypowy tycoon tworzony jest z myślą o jednoosobowej rozgrywce. Tytuł ma zaoferować rozbudowaną kampanię z 9 piekielnymi mapami, wzorowanymi na kręgach piekielnych z Boskiej komedii Dantego Alighieri. Przygotowany zostanie też tryb swobodnej rozgrywki, a twórcy rozważają także szereg dodatków opartych na mitologiach i kulturach z całego świata.

Fot. Hotel Afterlife

„Hotel Afterlife to nie pięciogwiazdkowy hotel pełen luksusów, ale miejsce bardzo specyficzne. To swego rodzaju oczyszczalnia grzesznych dusz. W tym świecie walutą nie będą dolary, jeny, euro czy kryptowaluty, ale po prostu grzechy. Nasza gra zapewni wiele możliwości i pozwoli na uwolnienie kreatywnego potencjału graczy. Rozgrywka będzie koncentrować się na budowaniu, personalizacji oczyszczania dusz oraz różnych elementach ekonomicznych. Nie zabraknie też niejednoznacznego humoru na dobrym poziomie i odniesień do popkultury czy polityki” – mówi game designer w Alrauna Studio, Michał Stonawski.

Nowy tycoon pozwoli na budowę hotelu od podstaw, włącznie z zaplanowaniem poszczególnych pomieszczeń i pięter. To od gracza zależeć będzie też wybór i umiejscowienie atrakcji, w tym wielu urządzeń tortur. Zadania obejmą również zarządzanie kosiarzami i personelem, a także podejmowanie decyzji o charakterze architektonicznym i finansowym.

Hotel Afterlife – Trailer:

Hotel Afterlife – Trailer

„Ten piekielny tycoon połączy w sobie rozbudowane elementy strategiczno-ekonomiczne i sporo czarnego humoru. Hotel Afterlife powinien szczególnie mocno przypaść do gustu graczom ceniącym sobie gry w stylu Two Point Hospital, Dungeon Keeper, Hotel Giant czy Prison Architect” – mówi CEO Gaming Factory S.A., Mateusz Adamkiewicz.

Hotel Afterlife – główne cechy:

  • piekielny tycoon;
  • oczyszczanie grzesznych dusz;
  • kampania oparta na 9 kręgach piekielnych Dantego;
  • dużo czarnego humoru;
  • zróżnicowane narzędzia tortur;
  • zarządzanie personelem i kosiarzami;
  • rankingi online.

Gaming Factory S.A. zapowiada, że Hotel Afterlife zostanie wydany na PC (Steam) w IV kw. 2020 r. Później gra ma trafić również na Nintendo Switch oraz inne konsole.

Hotel Afterlife na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1222960/Hotel_Afterlife/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google