Przejdź do treści

Horror „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” w kinach od piątku!

raz dwa trzy wchodzisz do gry
Fot. kadr z horroru "Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W piątek, 10 listopada, do kin wejdzie amerykański horror „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!”, którego producentami są legendarni bracia Russo. W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda („Sex Education”) i Natalię Dyer („Stranger Things”).

„To tylko zabawa, dopóki komuś nie stanie się krzywda” – rodzice zwykli nas ostrzegać,gdy byliśmy mali. A jeśli zabawa w chowanego, wisielca czy berka posunie się za daleko? Akcja horroru rozgrywa się w legendarnym Salem, gdzie grupa nastolatków odkrywa przeklęty nóż z prowokującym zaklęciem. Uwolniony demon zmusza ich do grania w makabryczne, śmiercionośne wersje gier z dzieciństwa, stawiając przerażające ultimatum: grasz lub giniesz.

„Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!” to wciągający debiut reżyserski Eren Celeboglu i Ariego Costy, którzy pisząc scenariusz mieli w głowie wizję studia Amblin, które spotyka się z Johnem Carpenterem. W opowieści o tym, jak w dziecięcych zabawach kryje się zaskakujący element okrucieństwa, który czasem wymyka się spod kontroli, twórcy postanowili połączyć emocjonalny realizm „E.T.” z horrorem „Halloween”.

W rolach głównych obok Asy Butterfielda i Natalii Dyer zobaczymy również Benjamina Evana Ainswortha („Pinokio”) i Lauren Marsden („Egzorcysta papieża”).

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx