Honorata Skarbek, Ewa Zawada, Bartosz Kloch i Saszan na I urodzinach agencji „Ten Fajny Management”

Ten Fajny Management
Honorata Skarbek, Ewa Zawada, Saszan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agencja Marketingowa „Ten fajny Management”, która na co dzień współpracuje z najpopularniejszymi twórcami internetowymi, obchodzi swoje 1 urodziny! 20 lipca w warszawskim klubie „La Playa” zebrali się przedstawiciele zarządu agencji oraz influencerzy, którzy wspólnie tworzą markę.

„Cieszę się, że goście zebrali w tym pięknym miejscu, aby celebrować nasze urodziny. Jestem pewien, że ta impreza przejdzie do historii!” – wyznał Grzegorz Grata, jeden z organizatorów wydarzenia. Tematem przewodnim tego wieczora był wakacyjny klimat Tulum, jednego z najpopularniejszych meksykańskich miejscowości, słynącej z imprez pod palmami. Wydarzenie bez wątpienia uświetniały dekoracje w stylu BOHO oraz roślinność rodem wyjęta z meksykańskiej imprezy.

Po zmroku przyszedł czas na wakacyjną zabawę. Wszyscy zaproszeni goście rozpoczęli wspólne tańce i bez wątpienia wczuli się w klimat Tulum. Imprezę ubogacił występ wokalny Honoraty Skarbek, a na liście utworów nie zabrakło najnowszego singla „Wulkan”. „Jest to impreza moich bardzo dobrych znajomych. Jesteśmy jedną wielką ekipą, która wspiera się nawzajem we wszystkich swoich zawodowych i prywatnych poczynaniach. Również chcę ich wspierać, więc jestem dzisiaj obecna” – przyznała artystka.

Na czerwonym dywanie pojawili się m.in.: Angelika Mucha, Damian Kordas, Dawid Kwiatkowski, Saszan, Bartosz Kloch i Ewa Zawada.

Honorata Skarbek 2022
Honorata Skarbek, fot. Kurnikowski/AKPA
Ewa Zawada Ten Fajny Management
Ewa Zawada, fot. Kurnikowski/AKPA
Saszan 2022
Saszan, fot. Kurnikowski/AKPA
Bartosz Kloch 2022
Bartosz Kloch, fot. Kurnikowski/AKPA
Dawid Kwiatkowski 2022
Dawid Kwiatkowski, fot. Kurnikowski/AKPA
Angelika Mucha 2022
Angelika Mucha, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  Miss World, Karolina Bielawska, wróciła do kraju! [ZDJĘCIA]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx