Homoseksualna para w Top Model – kim są te dziewczyny?

Top Model lesbijki
Fot. maschines Instagram

W drugim odcinku Top Model na casting przyszła para dziewczyn. Poznajcie szczegóły ich związku!

O najnowszej edycji Top Model nie przestaje być głośno. Kontrowersje wzbudziła najpierw Agata Wiśniewska, pierwsza w historii polskiej wersji programu modelka plus size, której pewność siebie przyćmiła ostrą krytykę ze strony Marcina Tyszki. Natomiast niespodzianką ostatniego odcinka były Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska, które na casting przyszły jako homoseksualna para. Co prawda do kolejnego etapu przeszła tylko Agnieszka, ale samo pojawienie się lesbijek na wybiegu wzbudziło emocje. Co o nich wiemy?

Homoseksualna para w Top Model

Dziewczyny w sieci są kojarzone przede wszystkim za sprawą swojego kanału na YouTube, który prowadzą pod nazwą Power Girls. Dzielą się tam swoją codziennością i relacjami z podróży oraz opowiadają o szczegółach swojego związku. Angażują się także na rzecz społeczności LGBT – biorą udział w marszach równości i wspierają działalność KPH (Kampania Przeciwko Homofobii). Karolina jest ponadto trenerką personalną i zawodniczką MMA, a na swoim profilu na Instagramie (@way.of.blonde) motywuje do aktywności fizycznej.

Dziewczyny są jedną z niewielu polskich jednopłciowych par, które otwarcie mówią o swojej relacji. Na swoim profilu na Instagramie (@maschines) Agnieszka regularnie dodaje ich wspólne zdjęcia, często okraszone czułym opisem. W kwietniu tak poinformowała obserwatorów o zaręczynach i planach o ślubie: „3 razy tak! Zaręczałyśmy się, aż trzy razy w trzech różnych krajach. Ten pierwszy raz był magiczny. Siedziałyśmy na murku z widokiem na jedno z najpiękniejszych miast we Włoszech. […] Wesele jeszcze przed nami…”.

@maschines Instagram

W ostatnim filmiku na YouTube Power Girls dzielą się wrażeniami z castingu do Top Model. Karolina przyznaje, że już przez trzy lata namawiała swoją partnerkę, by spróbowała swoich sił w modelingu. Agnieszka już wcześniej dostawała propozycje pracy jako modelka, ale zawsze się opierała. Decyzję o wysłaniu wspólnego zgłoszenia dziewczyny podjęły podczas kwarantanny. Jak mówi Karolina, wahały się do ostatniej chwili i wysłały swoje zgłoszenie ostatniego dnia: „Bałyśmy się hejtu, bałyśmy się opinii, oceniania nas, bo jest to program, który mocno ocenia uczestników”. Dostały jednak zaproszenie na casting, a wtedy nie było już odwrotu. Dziewczyny wyznają, że poszły tam zestresowane, ale na miejscu panowała miła atmosfera.

ZOBACZ:  Muzeum Polskiej Wódki zdobywcą nagrody 2020 Tripadvisor Travelers' Choice Award

Ostatecznie do kolejnego etapu dostała się Agnieszka, którą jury uznało za „intrygującą osobę”. Chociaż w duecie byłoby raźniej, Karolina nie żałuje, że nie przeszła dalej. Sama mówi, spodziewała się takiego obrotu sprawy – jest znacznie niższa i bardziej krępa. Poza tym, niedawno brała udział w walkach MMA, podczas których mogła liczyć na pomoc narzeczonej. Teraz to ona może wykazać się dla niej wsparciem.

@maschines Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
korpo-szczur
korpo-szczur
1 rok temu

Ta jedna na FFF walczyła jak chłop!

Asia
Asia
1 rok temu

Piękna para! Fajne i sympatyczne dziewczyny 🙂

2
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx