Hollywood Christmas Parade powróciło po ubiegłorocznej przerwie spowodowanej Covidem

Hollywood Christmas Parade
Fot. FOX 11 Los Angeles

Po przerwie w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa, Hollywood Christmas Parade powróciło w niedzielę wieczorem! Uczestnicy parady poruszali się ulicami Tinseltown, aby zaingurować nieoficjalny początek sezonu świątecznego – choć wciąż obchodzony jest w cieniu Covid-19.

89. edycja Hollywood Christmas Parade, w której uczestniczyło około 5000 uczestników, rozpoczęła się o godzinie 18:00. Jej gospodarzami byli Erik Estrada, Laura McKenzie, Dean Cain, Montel Williams i Elizabeth Stanton.

„Od prawie wieku coroczna hollywoodzka parada bożonarodzeniowa podnosi na duchu „Angelenos” ze wszystkich środowisk” – powiedział burmistrz Los Angeles, Eric Garcetti. „Po trudnym półtora roku jestem podekscytowany, że „Angelenos” będą się cieszyć paradą jeszcze raz” – dodał. W paradzie wzięło udział 61 celebrytów i VIP-ów, w tym muzycy Marilyn McCoo i Billy Davis Jr. z The 5th Dimension oraz aktorzy Danny Trejo, Tom Arnold i Lou Ferrigno, a także Jerry Mathers i Tony Dow z popularnego na przestrzeni lat 60. i 70. XX wieku serialu „Leave It to Beaver”.

Ponadto widzowie mogli obejrzeć 49 samochodów filmowych i telewizyjnych, w tym m.in. DeLorean z filmu „Powrót do przyszłości”, Ecto-1 z „Pogromców duchów”, Wagon Queen Family Truckster (1979 Ford LTD Wagon) z „Wakacje w krzywym zwierciadle”, Trans-Am z „Mistrz kierownicy ucieka”; a także Ferrari 308 GTS z serialu „Magnum”.

CBS Los Angeles
ZOBACZ:  Gala Sfinksy 2020 - laureaci branży felinologicznej

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx