Hold’n’Hit – nowa organizacja sportów walki na rynku!

Hold'n'Hit nowa organizacja
Fot. Hold'n'Hit

Już 8. sierpnia odbędzie się pierwsza gala Hold’n’Hit Underground. Jest to nowa organizacja sportów walki na polskim rynku.

Jak informują sami organizatorzy Hold’n’Hit to: „Walki jakich jeszcze nie widzieliście! Maksimum agresji oraz minimum możliwości ucieczki – to właśnie szykujemy specjalnie dla Was! Będą grzmoty, będzie się działo”.

„Hold’n’Hit rozpoczynamy dwiema galami Underground, które będą do obejrzenia całkowicie za darmo! Na galach Underground będą wyłonione dwie walki wieczoru. Zwycięzcy tych pojedynków otrzymają kontrakt na walkę na oficjalnej gali Hold’n’Hit, która odbędzie się w wyjątkowym miejscu i przy niesamowitej oprawie. Z każdym dniem będziemy odkrywać przed Wami kolejne karty także bądźcie z Nami i informujcie znajomych bo będzie się działo!” – dodają organizatorzy.

Zasady walki w Hold’n’Hit Underground:

„Walka polega na tym, że zawodnicy stoją w wyznaczonych miejscach przy stole, trzymając jedną ręką za holder. Punkty zdobywamy zadając celne uderzenia w głowę lub korpus. Zawodnicy walczą w rękawicach od MMA. Walka składa się z trzech rund po 90 sekund. W czasie walki zawodnik musi uważać, żeby nie dostać ujemnego punktu lub żeby nie został zdyskwalifikowany. Punkty ujemne zawodnik dostaje za opuszczenie pola walki lub za puszczenie holdera. Zawodnicy mogą zadawać ciosy stojąc lub wykonywać ciosy z wyskoku. Zawodnik wygrywa walkę gdy znokautuje przeciwnika lub wygra ją na punkty” – mówi Wojciech Burdanowski, główny sędzia Hold’n’Hit.

HOLD’n’HIT Underground – zwiastun:

Hold’n’Hit – nowa organizacja na polskim rynku
ZOBACZ:  FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda - można już kupić bilety

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx