Przejdź do treści

Hitowe hollywoodzkie horrory! „Strach nocy letniej” w Warner TV

Hitowe hollywoodzkie horrory
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jedyna w swoim rodzaju seria horrorów-thrillerów, klasyk gatunku filmów z dreszczykiem, komediowe potwory – wszystko to czeka na widzów w Warner TV! W lipcu stacja zaprasza na „Strach nocy letniej”, czyli maraton z produkcjami takimi jak „Oszukać przeznaczenie” czy „Piątek trzynastego”. Premierowa emisja już w niedzielę 3 lipca o 22:00.

Dobry horror może być filmem psychologicznym, zawierać jumpscare’y, chwytać za serce i pokazywać nadprzyrodzone zjawiska. To tylko kilka z wielu cech jakościowej produkcji z grozą. Jednak powinna łączyć je jeszcze jedna zbieżność: trzymanie w napięciu. Dzięki Warner TV każdy niedzielny wieczór zostanie zwieńczony dawką ekscytującego napięcia. Zarówno dla fanów kinowego dreszczyku, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę ze strasznymi filmami.

Cykl w lipcu rozpocznie i zakończy się produkcjami z serii „Oszukać przeznaczenie”. W fikcyjnym świecie bohaterowie doznają wizji apokalipsy, zanim ona się wydarzy. Wkładają wiele wysiłku, by powstrzymać tytułowe przeznaczenie i odwrócić koleje losu potencjalnych ofiar. Pierwsza część pokazuje starania postaci o powstrzymanie katastrofy lotniczej, a druga wypadku na autostradzie.

Warner TV wyemituje też klasyki gatunku z lat 80. Nasycony jumpscare’ami „Piątek trzynastego” opowiada o bohaterze, który odnawia obóz wypoczynkowy w lesie. Poprzedni został zlikwidowany po serii tajemniczych zabójstw, ale zdeterminowany Steve Christy (aktor) zamierza przyciągnąć turystów do ośrodka. Niestety, odpowiedzialnej za rewitalizację grupie osób zaczynają przydarzać się groźne zdarzenia…

Hitowe hollywoodzkie horrory w Warner TV

Uciekać przed wrogiem z morderczymi zapędami muszą także bohaterowie „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”. Kirsty, główna bohaterka pierwszej części serii, trafia do szpitala psychiatrycznego. Szybko okazuje się, że jest to pułapka i jeden ze specjalistów szpitala chce otworzyć bramy tytułowych piekieł. Kirsty musi uciec przed nim i uwolnionymi z piekła złymi stworami, Cenobitami.

Stacja przygotowała również emisję tytułu „Amerykański wilkołak w Paryżu”, gdzie horrorowa konwencja spotyka komediowy sznyt. Bohaterka poprzedzającego tę produkcję filmu, „Amerykański wilkołak w Londynie”, mieszka wraz z rodziną we Francji. Należą do społeczności wilkołaków, które stworzyły substancję pozwalającą na przemianę w człowieka nie tylko w trakcie pełni księżyca. Ich losy splątują się z losami trójki turystów przebywających w Paryżu. Wszystkie postaci czeka wiele strasznie komicznych sytuacji i niejedno zaskoczenie.

Plan emisji:

3.07, godz. 22:00 – „Oszukać przeznaczenie”
10.07, godz. 23:00 – „Piątek trzynastego”
17.07, godz. 22:00 – „Amerykański wilkołak w Paryżu”
24.07, godz. 22:00 – „Hellraiser: Wysłannik piekieł 2”
31.07, godz. 22:00 – „Oszukać przeznaczenie 2”

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx