High League powraca do teatru! II konferencja przed drugą galą jeszcze w styczniu

High League II konferencja
Fot. mat. prasowy

High League powtórzy tradycję sprzed pierwszej gali i powróci do teatru, gdzie zorganizuje kolejny spektakl. Druga konferencja High League 2 odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia, o godz. 19:00 w Warszawie.

Współcześni gladiatorzy zasługują na niezwykłe miejsce spotkań. Po raz drugi w historii ligi Malika Montany do słownej konfrontacji dojdzie w teatrze przy ul. Nowogrodzkiej 49. To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie. High League ponownie doprowadzi do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów – sztuki, sportu i rozrywki.

High League – II konferencja przed 2 galą już 31 stycznia

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz na drugą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale High League na YouTubie.

W walce wieczoru gali High League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. O pierwszy w historii High League pas mistrzowski powalczą Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Maciej “Big Jack” Jarema. Wydarzenie transmitowane będzie w PPV w serwisie HighLive.TV – transmisja już w sprzedaży!

High League 2 – karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

ZOBACZ:  PSG pierwszym finalistą Ligi Mistrzów 2019/2020!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx