Przejdź do treści

High League. Lil Masti dołącza do nowej federacji Malika Montany

Lil Masti High League
Lil Masti i Malik Montana

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lil Masti została ogłoszona pierwszą gwiazdą High League. Popularną youtuberkę i influencerkę zaprezentowano w nowym spocie organizacji.

High League. Lil Masti jest pierwszą gwiazdą nowo powstałej freak fightowej organizacji, na czele której stoi Malik Montana. High League jest realną konkurencją dla FAME MMA, w której wcześniej walczyła Aniela Bogusz. Lil Masti wystąpiła na FAME MMA 4, gdzie pokonała Linkimaster i od tamtej pory dzierżyła mistrzowski pas. Brak porozumienia z włodarzami FAME doprowadził do tego, że Lil Masti więcej już dla tej organizacji nie wystąpiła, rozstając się w niemiłej atmosferze.

Tak o High League mówi Malik Montana: – High League mordy to jest moja federacja freak fightowa. Powtarzam – moja federacja. Skąd się narodził pomysł? Pomysł narodził się z tego kochani, że dostałem propozycje walk za pieniądze, które były w moim odczuciu zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było stać na mnie, uznałem, że założę własną federację. Własna federacja, która przede wszystkim w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wchodnioeuropejską patologią. Przede wszystkim, żeby to wszystko trzymało poziom, aby ten poziom na trochę innym levelu dostarczał wam rozrywkę.

Lil Masti w High League:

https://www.instagram.com/p/CMfWeeTnVID/?utm_source=ig_web_copy_link
instagram.com/highleague_official
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tomek
Tomek
3 lat temu

Wasza SexMasterka z Roksy

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx