High League 2 – I konferencja już 5 stycznia!

High League 2 konferencja
Fot. mat. prasowy

Dokładnie miesiąc przed galą High League 2 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa. Do słownej konfrontacji zawodników dojdzie 5 stycznia o godz. 19:00 w Global Expo w Warszawie.

W porównaniu do konferencji prasowych sprzed pierwszej gali High League zajdą zmiany i modyfikacje. Za mikrofonem stanie jedyny w swoim rodzaju Arkadiusz Pan Pawłowski, a zawodników obserwował będzie wyjątkowy szef ligi, Malik Montana. Podczas konferencji zostaną odsłonięte ostatnie karty i niewiadome. Na drugiej gali High League odbędzie się osiem walk, w których wystąpią najsłynniejsze polskie gwiazdy.

High League 2 – konferencja już 5 stycznia

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz drugą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji za darmo na kanale High League na YouTubie.

W walce wieczoru gali High League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk.

Pełna oferta zakładów na galę High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

High League 2 – aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

ZOBACZ:  Polsat Boxing Night 10: Cieślak vs Kaszinski - wyniki ważenia

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx