REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Helaine Vis prezentuje nowy singiel „No Sugar”

Helaine Vis No Sugar
Helaine Vis, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Helaine Vis nie jest z cukru i się nie rozpuści, ale „No Sugar” z pewnością sprawi, że jej fani rozpłyną się nad tym utworem.

Najnowszy singiel Helaine Vis to piosenka o niezachwianej determinacji, odważnym przechodzeniu przez życiowe burze i radzeniu sobie z przeciwnościami.

„Jest to jedna z tych piosenek, które napisałam próbując jakoś się pocieszyć, że mimo przeciwności ciągle idę przed siebie. Potykam się i błądzę, ale koniec końców radzę sobie i w tym deszczu problemów nie roztapiam się, bo nie jestem z cukru” – mówi artystka.

Już w pierwszych wersach nowego singla Helaine sygnalizuje swoją waleczną postawę i wiarę w końcowy sukces. „Kiedy szafa nie zmieściła mi się w pokoju, przesunęłam ścianę. Kiedy zgubiłam się na dworcu, przez co nie zdążyłam na nocny autobus do Polski, biegłam ile sił i dorwałam go na czerwonym świetle”.

W wersie „I might wave in the wind but Im strong in the core” artystka przypomina sobie, że pomimo chwil niestabilności lub pozornej słabości, jej wewnętrzna siła pozostaje niezachwiana. „Vis po łacinie oznacza siła. Nazwałam się tak, kiedy nie czułam się wcale silna, ale stało się to moją motywacją. Z roku na rok czuję, że zasłużyłam sobie na ten przydomek” – mówi artystka.

„Muzycznie zainspirowała mnie Berlińska undergroundowa scena muzyczna. Zaczęłam chodzić na hip-hopowe jam session i napisałam tę piosenkę fantazjując o występie na scenie jednej z nich. To miasto tętni muzyką, jest nią przesiąknięte aż do cna. Można się w niej zatracić i nie wracać. Druga zwrotka skupia się na walce o siebie w miłości. Po toksycznej relacji, w którą się wplątałam – pomyślałam – „My heart is to big for this relationshit”. Postawiłam na siebie. Bo chociaż czasem o tym zapominam, to kocham siebie i wiem, że zasługuję na dobre traktowanie i chociaż ciężko jest podjąć decyzję o końcu relacji, zbiorę w sobie siłę i odejdę, zawalczę o własne szczęście” – dodaje.

Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx