Przejdź do treści

Heavymetalowy slasher Down to Hell także na Nintendo Switch!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na 23 grudnia br. zaplanowano wydanie na Nintendo Switch nowego slashera – Down to Hell. Stworzona przez polskie Red Dev Studio gra wyróżnia się m.in. dynamicznym systemem walki, heavymetalową ścieżką dźwiękową i niepowtarzalną stylistyką. Wcześniej tytuł pojawił się na PC.

Pod koniec sierpnia 2019 roku Down to Hell zadebiutowało na PC. Za konwersję i wydanie gry w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) odpowiada Ultimate Games S.A. Down to Hell opowiada historię bezimiennego rycerza, który mierzy się ze światem pełnym chaosu oraz demonicznych kreatur. Produkcja Red Dev Studio koncentruje się na walce – gracz może korzystać ze słabych (szybkich) i silnych (wolnych) ataków podstawowych. Ciosy łączyć można w dłuższe sekwencje, a dodatkowe możliwości dają też czary oraz ciosy specjalne. Twórcy Down to Hell przygotowali również system ripost, dzięki któremu możliwe jest odparcie niektórych ataków.

Fot. mat. prasowy

Gra oferuje w sumie dwa zróżnicowane rozdziały, w których nie zabraknie starć z różnymi kreaturami i bossami (m.in. demoniczny robal Crimson i diabelna panna Solitude). Jak wskazują twórcy, ukończenie Down to Hell zajmuje przeciętnie ok. 3 godzin.

„Down to Hell to slasher o niepowtarzalnym klimacie. Mroku grze nadaje dodatkowo wystylizowana oprawa graficzna, a dużą rolę pełni także ścieżka dźwiękowa, która obejmuje m.in. utwory polskich zespołów heavymetalowych Decapitated i Koronal” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Down To Hell – Switch Trailer

Główne cechy Down to Hell:

• szybka i dynamiczna walka;
• unikalni bossowie;
• ciężka i mroczna atmosfera;
• ręcznie rysowane przerywniki filmowe;
• heavymetalowa ścieżka dźwiękowa (m.in. Decapitated i Koronal).

Down to Hell (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/down-to-hell-switch/

Down to Hell (Steam): https://store.steampowered.com/app/961040/Down_to_Hell/

Datę premiery Down to Hell na Nintendo Switch ustalono na 23 grudnia 2019 roku.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google