Heaven in Hell – niezwykła wystawa w Juracie

Heaven in Hell
Fot. mat. prasowy

Przez cały sierpień na Molo w Juracie będzie można oglądać wystawę zdjęć z filmu „Heaven in Hell”. To pierwsze oficjalne zdjęcia nowego polskiego hitu, który do kin wejdzie 11 listopada tego roku.

Na wernisażu w dniu 2 sierpnia o godz. 18:00 obecni będą odtwórcy głównych ról, Magdalena Boczarska i Simone Susinna, reżyser Tomasz Mandes, a także Tyberiusz Narkowicz, burmistrz Jastarni.

Zdjęcia do filmu „Heaven in Hell” zrealizowano w przepięknych plenerach Półwyspu Helskiego od kwietnia do maja 2022 roku. Efekty pracy będzie można zobaczyć w kinach już jesienią tego roku. Materiał filmowy, zarówno ten, stworzony przez reżysera Tomka Mandesa i operatora Bartka Cierlicę, jak i fotosistę Dawida Klepadło jest unikatowy. Zdjęcia pokazują niezwykłą relację filmowej pary, ale też piękno całego Półwyspu. Przyroda i natura stały się jednym z głównych bohaterów historii.

Producenci, Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes postanowili więc podzielić się częścią tego wyjątkowego materiału i zorganizować wystawę zdjęć z planu, które będzie można oglądać przez cały sierpień w Juracie, w miejscu, do którego osobiście mają ogromny sentyment.

Reżyser przyznaje, że Półwysep Helski był naturalnym wyborem. „To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które idealnie oddaje klimat naszego filmu. Dzięki wystawie widzowie będą mogli poczuć namiastkę tego, co zobaczą w kinie. Jestem przekonana, że ta historia nie pozostawi żadnej kobiety obojętną” – mówi producentka Ewa Lewandowska.

Autorem filmowych fotosów jest Dawid Klepadło, który ma na koncie okładki do wielu modowych magazynów, nie tylko w Polsce, m.in. Glamour, Fashion Msagazine, L’Officiel, Elle, Vogue czy Esquire. Na planie „Heaven i Hell” towarzyszył ekipie niemal cały czas.

„Prawdziwym fundamentem do zbudowania tej opowieści było zaufanie Aktorów i Producentów, którzy zaprosili mnie do świata pełnego intymnych i ulotnych emocji. Jest w tych portretach dużo czułości i wierzę, że ta czułość będzie wystarczającym powodem, by zobaczyć historię tej miłości na ekranach kin” – stwierdza Dawid Klepadło.

ZOBACZ:  Czas na młodych superbohaterów! Czego jeszcze o nich nie wiesz?

Heaven in Hell – wystawa zdjęć z filmu dostępna będzie przez cały sierpień 2022 roku. Adres: Międzymorze 22, 84-141 Jastarnia.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx