„Hardkorowy Koksu” zawalczy na High League 3 z „Roburem”!

Hardkorowy Koksu High League 3
Fot. mat. prasowy

“Hardkorowy Koksu” wraca do klatki! Robert Burneika zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim na gali High League 3, która odbędzie się 4 czerwca w Ergo Arenie. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Po kapitalnym debiucie Michała „Owcy” Owczarzaka w High League nadszedł czas na występ kolejnego reprezentanta ekipy Warszawskiego Koksa. Tym razem w klatce zaprezentuje się Robert “Robur” Orzechowski!

“Robur” ma 34 lata, mierzy 180 centymetrów i waży 90 kilogramów. Do pojedynku przygotowuje się pod okiem doświadczonego szkoleniowca, Norberta Daszkiewicza. Jego codzienne treningi siłowe wszyscy znają z YouTube’a. Pora przekonać się, co potrafi w prawdziwym pojedynku!

„Hardkorowy Koksu” na High League 3

“Hardkorowy Koksu” wróci do klatki po kilkuletniej przerwie. Swoją karierę zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym. Uległ wtedy Pawłowi „Popkowi” Mikołajuwowi.

Robert Burneika to prawdziwa legenda polskiego Internetu. Zasłynął z ogromnej siły i jeszcze większych mięśni. Sympatycznego Litwina pokochała cała Polska.

Pojedynek odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta. To będzie prawdziwy freak-fight! W jednej z głównych walk gali High League 3, 4 czerwca w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. Pewny jest również występ Denisa “Bad Boya” Załęckiego, który w klatce wyjaśni kolejny konflikt.

High League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w Ergo Arenie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

ZOBACZ:  FAME MMA. Piotr Szeliga zawalczy z Denisem Załęckim i Alberto?

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

.instagram.com/highleague_official

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx