Hardcorowa zręcznościówka Infernal Radiation opuszcza wczesny dostęp

Fot. Infernal Radiation

OBSERWUJ NAS:

Infernal Radiation, hardcorowa zręcznościówka w klimatach gotyckich i dark fantasy, opuszcza fazę wczesnego dostępu (Steam Early Access). Datę pełnej premiery ustalono na 28 grudnia br. Gra o perypetiach nietypowego egzorcysty, który walczy z opętaniami i demonami, została znacznie rozbudowana i poprawiona, a także lepiej zoptymalizowana. W I połowie 2021 r. Infernal Radiation trafi również na Nintendo Switch.

Infernal Radiation to debiutancki projekt polskiego studia Asmodev, które pracuje też nad grą Priest Simulator. Wydawcami na PC są Art Games Studio S.A. i Ultimate Games S.A. W sierpniu br. tytuł zadebiutował w Steam Early Access i został ciepło przyjęty przez graczy (100 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam).

W ciągu kilku miesięcy Infernal Radiation przeszło dużą metamorfozę. Wprowadzono liczne poprawki i usprawnienia. Istotnych zmian doczekała się też rozgrywka. Znacznie poprawiono balans rozgrywki, a gra jest dłuższa.

„Chcieliśmy, żeby historia w Infernal Radiation współgrała z rozgrywką. Udało się. Wyszła chaotyczna ballada o miłości, zdradzie i zemście. Zresztą wszystko, co robimy w Asmodevie, jest podszyte krwawym romantyzmem” – mówi jeden z twórców gry, Mim.

Głównym bohaterem Infernal Radiation jest bezkompromisowy egzorcysta, który trafia na Wyspę Halloweenową, gdzie doszło do wielkiej tragedii. W efekcie wybuchu reaktora elektrowni produkującej energię z ognia piekielnego doszło do skażenia miejscowej ludności i wielu opętań.

W Infernal Radiation połączono ze sobą dynamiczną i prostą rozgrywkę, walkę z demonicznymi bossami (20 zróżnicowanych kreatur piekielnych), rozwiązania rodem z gier RPG oraz wyśrubowany poziom trudności. Tytuł jest pełen elementów horroru i czarnego humoru, a unikalnego stylu nadaje mu wyjątkowa oprawa audiowizualna.

Infernal Radiation – Launch Trailer:

Infernal Radiation – Launch Trailer

Infernal Radiation – główne cechy:

• egzorcyzmy, opętania i demony;
• easy to play, hard to master;
• 20 demonicznych bossów;
• wystylizowana oprawa audiowizualna;
• 9 specjalnych umiejętności;
• tryb lokalnej kooperacji;
• uniwersum Asmodev.

ZOBACZ:  Viro Move - graj, trenuj, ruszaj się i żyj intensywnie!

Datę finalnej premiery na PC (Steam) ustalono na 28 grudnia 2020 r. W I połowie 2021 r. Infernal Radiation zostanie wydane również na Nintendo Switch.

Infernal Radiation (Steam): https://store.steampowered.com/app/832140/Infernal_Radiation/

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x