REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Hałastra i Otsochodzi jako „Kotlina Fellaz”. Premiera „Kombinatoryki” już 2 czerwca!

Kotlina Fellaz
Fot. kadr z klipu "Kotlina Fellaz"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na ostatniej prostej przed premierą albumu „Kombinatoryka” Hałastra łączy siły z Otsochodzi i zaprasza na spacer szlakiem „Kotlina Fellaz”. Kwiatek Haze, Książę Mazowiecki i Otso rzucają światło na prozę życia w stolicy, zdradzając przy tym swoje sposoby na sukces w walce o lepsze jutro.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. Hałastra dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Na ostatni przedpremierowy singiel z „Kombinatoryki” Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki wybrali “Kotlina Fellaz” z gościnnym udziałem Otsochodzi. Za muzykę odpowiadają Miroff i Hvll, natomiast reżyserem klipu jest Hieniek.

Mainstreamowy debiut Hałastry ukaże się w piątek 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. „Kombinatoryka” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki to specjaliści od budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP „Kombinatoryka 1.1”, można wciąż zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx