Gwiazdy, które chętnie fotografują się z rodziną. Wśród nich Doda, Kazadi, Rosati

Gwiazdy rodzice
Doda, Patricia Kazadi i Weronika Rosati, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

Nie wszyscy polscy celebryci i artyści lubią dzielić się swoim życiem prywatnym, tym bardziej jeśli chodzi o upublicznianie zdjęć najbliższej rodziny, jednak od czasu do czasu gwiazdy pozwalają sobie na chwilę podnieść kurtynę i zdradzić nieco więcej ze swojego życia rodzinnego.

Polskie gwiazdy z rodziną. Bardzo blisko ze swoją babcią Otylią jest Edyta Herbuś, która często odwiedza dziadków w rodzinnych stronach. „Świętujemy wszystkie chwile razem. Nie ma piękniejszego prezentu, niż wspólnie spędzony czas, radość, uważność, wzajemna wrażliwość. Bo przecież wiadomo, że więź z dziadkami jest nie do podrobienia” – pisze aktorka pod jednym ze zdjęć.

Edyta Herbuś babcia
Edyta Herbuś, Otylia Herbuś, fot. AKPA

Polskie gwiazdy z rodziną

Babcia jest też jedną z najważniejszych osób dla Michała Szpaka. Kiedy kilkanaście lat temu mama piosenkarza wyjechała za granicę, to ona, poza tatą, opiekowała się wnuczkiem. Wolny czas z babcią spędza także Patricia Kazadi, która uczy seniorkę obsługi Instagrama. „Babci Kazi nie muszę Wam przedstawiać. Nie od dzisiaj wiecie, że jest moim sercem, powierniczką, najlepszym przyjacielem oraz największym wsparciem i motywacja. Co roku wyczekuję wspólnych magicznych chwil spędzonych razem przy stole świątecznym, zajadając się sporządzonymi przez nią daniami. Każde z wnuków i prawnuków chce z Kazią, szczególnie w tym okresie, spędzić jak najwięcej czasu. Babcia Kazia ma szczęście, że nas ma a my – bo mamy ją” – pisze artystka. Patricia Kazadi na swoim profilu pokazuje nie tylko radosną babcię, ale także mamę i siostrę. Gwiazdy nie szczędzą dobrych słów także pod adresem swoich rodziców.

Patricia Kazadi siostra
Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Szroeder z mamą

Bardzo bliską relację zarówno z mamą jak i tatą ma Natalia Szroeder, która wielokrotnie dziękowała zarówno rodzicom za okazywane wsparcie. „Superbohaterka. Miss Świata. Ekspert od spraw niewykonalnych. Cechy charakterystyczne naszej Mamity to umiejętność wydłużania doby, niezwykła siła fizyczna i psychiczna (dźwiga ciężary znacznie większe, niż przeciętny człowiek dałby radę dźwignąć), mądrość, czułość, wrażliwość, wyrozumiałość, empatia, piękno (w środku i na zewnątrz), dobroć. Kochamy Cię, Mamuniu. Wychowałaś czteroosobową armię. My w ogień za Tobą. Zawsze” – pisze piosenkarka.

ZOBACZ:  Mister Polski 2020 - Jakub Kowalewski tegorocznym zwycięzcą!
instagram.com/natalia_szroeder

Zdjęciami z rodzicami, a szczególnie z mamą, Marią Winiarską, chętnie dzieli się Zofia Zborowska. Swoją mamę uwielbia także Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski i Przemysław Kossakowski. Wspólne zdjęcia z mamą zamieszcza również Michał Wiśniewski. Mimo że relacje Michała Wiśniewskiego z mamą Grażyną szczególnie w latach młodości były napięte, to jednak wokaliście udało się zakopać wojenny topór. Z tatą z kolei najlepsze relacje ma Dorota Rabczewska „Doda„, która pasją do sportu zaraził ojciec sztangista.

Doda z rodzicami

Doda rodzice
Wanda Rabczewska, Paweł Rabczewski, Dorota Rabczewska, fot. Niemiec/AKPA

Patrycja Markowska równie chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, Michał Koterski swojemu tacie Markowi Koterskiemu zawdzięcza nie tylko talent aktorski. Ojciec okazał się dla Michała także wielkim wsparciem w trudnych chwilach. „Dziękuję za to, że zawsze umiałeś powiedzieć mi, że mnie kochasz, bo nawet w trudnych chwilach ta świadomość dawała mi poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu też potrafię wyrazić i powiedzieć Frylkowi, jak bardzo go kocham” – napisał Michał Koterski.

Michał Koterski ojciec
Marek Koterski, Michał Koterski, fot. Gałązka/AKPA

Rodziców chętnie pokazuje również Joanna Racewicz i Weronika Rosati.

Weronika Rosati mama
Weronika Rosati, Teresa Rosati, fot. Podlewski/AKPA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x