Gumball na przewodniczącego! Premiera nowych odcinków nagradzanego serialu Cartoon Network

Niesamowity świat Gumballa
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Niebieski kot Gumball, który swój początek miał w nieposkromionej wyobraźni twórcy Bena Bocqueleta, powraca w nowej odsłonie. Już w marcu w Cartoon Network premiera serii „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa”.

Emisja od poniedziałku 1 marca. Seanse odbędą się w ramach maratonu „Niesamowity Miesiąc z Gumballem”.

Wielobarwny świat Gumballa

Dom Wattersonów kryje prawdziwie wybuchową mieszankę charakterów! Pomysłowy i roztrzepany kot Gumball, Darwin o wielkim sercu i superinteligentna Anais tworzą paczkę, która nigdy się nie nudzi. Ambitna mama Nicole i dobroduszny tata Richard coś o tym wiedzą! 8 zupełnie nowych odcinków serialu będzie emitowanych w Cartoon Network od początku marca. Uczniowie Elmore wezmą udział w nietypowym wydarzeniu: wyborach na przewodniczącego szkoły. Gumball nie może przegapić takiej okazji i koniecznie chce wystartować. Ale okazuje się, że nie może zrobić tego sam i potrzebuje wsparcia bliskich. Będzie szukał go u Penny, Boberta i Lesliego. Kiedy zgadza się na współpracę z Penny, koledzy i koleżanki szybko dochodzą do wniosku, że Gumball i koleżanka na pewno są w sobie zakochani.

To nie wszystkie przygody, jakie czekają na bohaterów. W toku przygotowań do wyborów Leslie odkryje niesamowite znalezisko: tajemniczą kasetę! Kiedy dzieciaki postanawiają ją odtworzyć, okazuje się, że skrywa ona dużo sekretów…

Nagradzany serial Bena Bocqueleta na Cartoon Network

Różnorodność technik animacji sprawia, że „Niesamowity Świat Gumballa” to pełna kolorów, kształtów i obrazów kreskówka. Twórcy nie narzucają sobie żadnych ograniczeń: pełnymi garściami czerpią z efektów komputerowych, klasycznych rysunków, a nawet teatrzyku kukiełek. Każda z technik pozwala oddać wyjątkowy charakter bohaterów i nietuzinkowy humor animacji.

Wyjątkowy pomysł Bocqueleta na świat niebieskiego kota spotkał się zarówno z przychylnym odbiorem fanów, jak i krytyków. Pierwszą nagrodę animacja otrzymała już 10 lat temu m.in. od British Academy Children’s Awards. Wielokrotnie nominowana na przestrzeni ostatniej dekady, kreskówka została także nagrodzona statuetkami Annie Awards. Powodzeniem u kapituł nagród cieszy się też muzyka do serialu stworzona przez Bena Locketa.

ZOBACZ:  Ostatnie odcinki "Fortu Boyard" już w najbliższą niedzielę na Viaplay

Premiera „Niesamowity świat Gumballa: Kroniki Gumballa” w poniedziałek 1 marca o 14:50 na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie o 14:50, w ramach „Niesamowitego Miesiąca z Gumballem”.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x