GROMDA 5: “Mario” dołącza do turnieju. “Barczysty górol, który kocho nadupcać”

GROMDA 5 Mario
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

“Mario” to “barczysty górol” zdobywający kolejne szczyty. Hardy i waleczny harnaś, który “kocho nadupcać”. Nie dla dutków, nie dla sławy. Chce się po prostu sprawdzić w turnieju GROMDA i jest gotowy na krwawe bitki.

Gromda 5 – Mario dołącza do turnieju! Mariusz “Mario” Kruczek to ambitny fighter-podróżnik. Zwiedził prawie całą Polskę w celu zdobywania cennego doświadczenia w sportach walki. Miał przyjemność trenować m.in. z mistrzem UFC, Janem Błachowiczem, szlifować stójkę pod okiem legendy K1, Łukasza Jarosza, oraz odwiedzić kluby Ankos MMA, Berserkers Team Szczecin czy WCA, gdzie sparował z najlepszymi.

GROMDA 5. Kiedy gala?

Niebawem kolejne walki na gołe pięści w Polsce. Organizacja GROMDA, którą prowadzi Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek zyskała ogromną popularność w ciągu ostatniego roku i zdominowała nasz rynek, jeżeli chodzi o pojedynki bez rękawic. Na tę chwilę GROMDA jest największą organizacją w Polsce zrzeszającą zawodników, których cechuje chęć walki na gołe pięści. Kiedy możemy spodziewać się gali GROMDA 5? Dowiemy się już wkrótce.

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia?

Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt oczywiście przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

instagram.com/gromda.tv Gromda 5 Mario
ZOBACZ:  FEN 30. Przyznano bonusy po gali
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x