Przejdź do treści

GROMDA 5: Extra Fighty. Poznajcie wszystkich uczestników!

GROMDA 5 Extra Fighty
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

GROMDA 5, czyli walki na gołe pięści i brutalne nokauty, odbędzie się już 7 maja. Poznaliśmy już wszystkich uczestników extra fighów, które odbędą się na „piątce”!

Podczas gali zobaczymy elitarny turniej o 100 tysięcy złotych oraz extra fighty. Pogromca Tysona – Don Diego, twardy Łazar, barczysty King Kong, bitny Byku, drapieżny Niedźwiedź, przystojny Goat, waleczny Arman oraz idący zawsze na krwawą wojnę Góral. Kto z kim zawalczy? Tego dowiemy się podczas oficjalnego losowania, które odbędzie się przed galą GROMDA 5.

GROMDA 5 Extra Fighty

Czym jest GROMDA i czym się wyróżnia? Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

https://www.instagram.com/p/COSbe8FnYwm/
instagram.com/gromda.tv GROMDA 5 Extra Fighty
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx