Przejdź do treści

GROMDA 11: Zapowiedź już w sieci! Odpalaj wiatraki, Coco Jambo i na pełnej!

GROMDA 11
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pierwszy spot promujący zbliżającą się galę GROMDA 11 jest już w sieci! To będzie epickie dzieło i niesamowicie krwawe. Już 2 grudnia. Na żywo na www.gromda.tv.

Czas na krwawy piątek! Brutalne i widowiskowe starcia na gołe pięści uliczny wojowników, legend dzielnicy oraz mistrzów w swoich dziedzinach! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Fenomenalny, dynamiczny i nokautujący „Balboa” stanie do walki z wytrzymałym i niebezpiecznym „Goatem„. To będzie kolejne starcie dwóch bitnych turniejowych championów, a zwycięzca zmierzy się z pogromcom „Tysona”, Mateuszem Kubiszynem. Szykuje się twarda, krwawa i niesamowita walka. To trzeba zobaczyć. Na gali GROMDA 11 zobaczymy najlepszych, najbardziej walecznych i charakternych bijoków. Bez kalkulacji. Po prostu idących na szaloną i krwawą wymianę. Przed nami niesamowicie ciekawy i mocny turniej walk na gołe pięści GROMDA, gdzie do walki staną uliczni wojownicy.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Będzie mrocznie. Czas na Miasto Grzechów. GROMDA to prawdziwy świat walk.

Don Diego vs Vasyl najlepszą walką gali GROMDA 10! Bonusy po gali

„Tutaj nikt nie krzyczy, że jest gangsterem, lata z reklamówkami pieniędzy, czy jest władcą piekieł. Nikt się nie wyzywa od konfidentów czy frajerów. Bo jakby tak zrobił to by wylądował w tej reklamówce w drodze do piekła… nie no żart. Po prostu by go tutaj nie było. GROMDA to miejsce gdzie udowadniasz że masz cohones, twardą szczękę i no po prostu jesteś prawdziwym skurwielem z krwi i kości” – zapowiadają organizatorzy.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx