Gregorian prezentuje „The Sound Of Silence”!

Gregorian Sound Of Silence
Fot. earMUSIC

17 grudnia ukaże się nowy album jednego z najbardziej znanych chórów świata, Gregorian. Na płycie „Pure Chants” znajdą się nowe interpretacje klasycznych pieśni i znanych przebojów. Utwory takie jak „Pie Jesu”, „Ameno”, „Ode To Joy” zalśnią nowym, czystym blaskiem.

Greorian dzielą się ulubionym przez publiczność „Sound Of Silence” w nowej wersji. Zgodnie z mottem „siła tkwi w spokoju” połowę utworów na „Pure Chants” Gregorian nagrali bez użycia instrumentów. Całkowicie polegając na pięknie ludzkiego głosu. Najnowszy album najbardziej rozpoznawalnego i popularnego chóru na świecie ma wszystko to, co jest potrzebne w świątecznym czasie.

Album „Pure Chants” ukaże się na CD oraz Blu-rayu z dźwiękiem w systemie Dolby Atmos. W preorderze można już zamówić także limitowany box z ekskluzywnymi gadżetami: koszulką, kalendarzem, plakatem i zeszytem zawierającym teksty utworów.

Gregorian – The Sound Of Silence:

Gregorian to projekt, który istnieje tak długo, że stał się odrębnym gatunkiem muzycznym. Jego początki sięgają roku 1999, kiedy ukazał się album „Masters Of Chant”. Chór powstał z inicjatywy Franka Petersona, który jako producent pracował z takimi artystami jak Sarah Brightman, Enigma, Justin Timberlake, Andrea Bocelli, Paul Stanley (Kiss), Backstreet Boys, Alannah Myles, José Carreras, Tom Jones, Placido Domingo, Errol Brown, Ofra Haza, Josh Groban, Marky Mark i Sandra.

Dalsza część historii Gregorian to 18 albumów, 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, złote i platynowe płyty w 24 krajach i ponad 1000 koncertów, które zobaczyło 2,6 miliona osób.

W styczniu 2022 roku Gregorian wyruszą na europejską trasę koncertową w ramach której zagrają 25 koncertów i odwiedzą cztery miasta w Polsce:

27.01.2022 – Kraków
28.01.2022 – Zabrze
29.01.2022 – Warszawa
30.01.2022 – Gdańsk

ZOBACZ:  Sothoris - Wpiekłowstąpienie. Przedpremierowy odsłuch na Black Metal Promotion

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx