Greckie wesele Joanny Przetakiewicz – biel, błękit i słońce

Fot. joannaprzetakiewicz Instagram

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już oficjalnie małżeństwem! Ślub cywilny odbył się w Warszawie, a na uroczystość weselną para udała się do Grecji. Polska projektantka pochwaliła się zdjęciami z uroczystości na Instagramie – zarówno jej kreacja jak i dekoracje były nietypowe.

Dominującymi kolorami na weselu była biel i błękit, czyli kolory idealnie wpasowujące się w grecką architekturę. Przetakiewicz wybrała delikatną, miejscami transparentną kreację z doszytymi kwiatami i piórami przy rękawach, natomiast Rooyens ubrany był w biały garnitur i błękitną koszulę. Instalacje z białych oraz niebieskich kwiatów stanowiły tło uroczystości, a piękna pogoda tylko dopełniła niezwykłą atmosferę.

Swój wpis na Instagramie projektantka okrasiła intymnym wpisem kierowanym do męża, gdzie dziękowała mu i z nostalgią wspominała początki ich znajomości:

„Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością […] Dziękuję ci za MIŁOŚĆ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. […]”.

Fot. Joanna Przetakiewicz Instagram
ZOBACZ:  Alkomaster: Don Kasjo zwycięzcą main eventu!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx