Grażyna Szapołowska, Edyta Herbuś, Magdalena Lamparska i Miss Polski 2021 na aukcji charytatywnej na rzecz Hospicjum „Dar Serca”

Hospicjum Dar Serca
Edyta Herbuś, Agata Wdowiak, Grażyna Szapołowska, fot. AKPA

W hotelu Arche w Częstochowie odbyła się Wielka Aukcja Charytatywna na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum „Dar Serca”. Wydarzenie wsparli swoją obecnością Grażyna Szapołowska, Edyta Herbuś, Magdalena Lamparska oraz Miss Polski 2021, Agata Wdowiak.

Wśród wielu wspaniałych przedmiotów przekazanych przez znanych i uznanych artystów, sportowców, ludzi o wielkim sercu, na aukcji znalazła się również perełka dla fanów mody i wielbicieli stylu vintage. Podarowana przez Macieja Zienia jedwabna kreacja, ręcznie wyszywana i zdobiona bogatymi haftami, która pochodzi z premierowego pokazu Sweet Dreams. Całkowity dochód ze sprzedaży wylicytowanych przedmiotów przeznaczy się na realizację inicjatyw na rzecz osób z chorobą nowotworową. Częstochowskie stowarzyszenie od 20 lat pracuje dla potrzebujących. Prawdziwym motorem ich działania są pacjenci, ich odwaga w zmaganiach z chorobą i radość życia, którą ze sobą niosą.

Aukcja charytatywna na rzecz Hospicjum „Dar Serca”

„To już kolejny raz, kiedy świat udowadnia nam, że jeżeli ma się wokół siebie życzliwych ludzi to niemożliwe nie istnieje! Czeka nas wieczór, który udowodni, że największym przyjacielem człowieka jest, nie kto inny, jak drugi człowiek. W trakcie Wielkiej Aukcji Charytatywnej wszyscy będziemy mieli szansę dołożyć symboliczną cegiełkę. Będziemy mogli stać się realnym wsparciem dla działalności Stowarzyszenia Hospicjum „Dar Serca” – czytamy w zaproszeniu.

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie z Fundacją Q Marzeniom, która od początku swojej działalności wspiera pacjentów stowarzyszenia. Licytację poprowadzili: Bartek Osumek oraz Tomasz Szewczyk.

Hospicjum Dar Serca
Maciej Zień, Edyta Herbuś, Grażyna Szapołowska, fot. AKPA
Hospicjum Dar Serca
Miss Polski 2021, Agata Wdowiak, fot. AKPA
Hospicjum Dar Serca
Magdalena Lamparska, fot. AKPA
ZOBACZ:  Christina Aguilera zrelaksowana w wannie rozpoczęła nowy rok!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx