Goya powraca! Posłuchaj nowy singiel „Zakamarki”

Goya Zakamarki
Fot. kadr z klipu "Zakamarki"

Zespół Goya był oficjalnie niewidoczny przez ostatnie dwa lata. Ci co myślą, że nic się u nich nie działo, są w ogromnym błędzie. Przez ostatnie dwa lata pracowali głównie w studio nagrywając wokale wielu artystów. Począwszy od Sanah, poprzez Michała Wiśniewskiego kończąc na rockowym Łukaszu Drapale z Chemii i wielu innych.

Magda Wójcik, głos zespołu, uczestniczyła w międzynarodowych campach, na których pracowała z producentami i artystami z całej Europy. Wśród wielu utworów, które na nich powstały, znalazła się między innymi piosenka na najnowszą płytę Ewy Farnej.

Wbrew smutnym okolicznościom pandemii, okres ten był dla Goyi wyjątkowo twórczy i rozwijający. Możliwość współpracy na różnych polach (komponowania, pisania tekstów, produkcji muzycznej) z kilkudziesięcioma producentami i artystami z Polski i Europy spowodowała, że dużo łatwiej było przejść przez ten ciężki czas dla wszystkich. W tym czasie Magda współpracowała m.in. z Sanah, Bryską, Ewą Farną czy Urszulą.

Goya – Zakamarki:

„W jakimś stopniu inspiracją do napisania tego tekstu, są własne doświadczenia z dwudziestojednoletniego stażu małżeńskiego. Piosenka mówi o pielęgnowaniu miłości, jej bardziej dojrzałym aspekcie. W tekście nie chodzi o pierwsze zakochanie i „motylki w brzuchu”, raczej o to, w jakim miejscu widzimy siebie w przyszłości. Jest to utwór o miłości spełnionej, codziennej, ale nadal romantycznej. Wydanie singla Zakamarki nie jest zapowiedzią płyty. W tym roku mamy w planach wypuścić jeszcze kilka singli i zagrać wiele letnich koncertów” – mówi Magda Wójcik.

ZOBACZ:  The Killers w nowym singlu "boy"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx