„Gleba” wraca na GROMDA 10. Autor najszybszego nokaut w walkach na gołe pięści powraca!

Gleba GROMDA 10
Gleba, fot. mat. prasowy

Autor najszybszego nokautu w walkach na gołe pieści. Wyszkolony technicznie, skupiony na celu i opanowany w każdym momencie walki. Z kim zawalczy Patryk „Gleba” Tołkaczewski na gali GROMDA 10?

Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników powracają! GROMDA 10 już 2 września! Jak zapowiadają organizatorzy: „To będzie najlepsza gala sportów walki”. Czas na krwawe walki na gołe pięści i brutalne RAM PAM PAM! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

instagram.com/gromda.tv

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

ZOBACZ:  Real Madryt sensacyjnie przegrywa z Szachtarem Donieck w 1. kolejce Ligi Mistrzów!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx