Przejdź do treści

„Gleba” wraca na GROMDA 10. Autor najszybszego nokaut w walkach na gołe pięści powraca!

Gleba GROMDA 10
Gleba, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Autor najszybszego nokautu w walkach na gołe pieści. Wyszkolony technicznie, skupiony na celu i opanowany w każdym momencie walki. Z kim zawalczy Patryk „Gleba” Tołkaczewski na gali GROMDA 10?

Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników powracają! GROMDA 10 już 2 września! Jak zapowiadają organizatorzy: „To będzie najlepsza gala sportów walki”. Czas na krwawe walki na gołe pięści i brutalne RAM PAM PAM! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

https://www.instagram.com/p/CfmOgJVoakU/
instagram.com/gromda.tv

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx