Gizmo Varillas publikuje remix singla „Love Over Everything”

Fot. Gizmo Varillas - Love Over Everything (Dim Zach Remix)

„Love Over Everything” to niezwykle promienny utwór, oraz główny singel promujący nowy longplay. „Nie zawsze mamy wpływ na to co się nam przytrafia, jednak możemy decydować w jaki sposób na to reagujemy. Najłatwiejszym wyborem jest nienawiść, ale ona prowadzi donikąd. Jedynym sposobem na uzdrowienie jest miłość, ponad wszystko!” – wyjaśnia Gizmo Varillas.

Gizmo Varillas to hiszpański kompozytor i wokalista, który występował wraz z Jackiem Savorettim podczas jego trasy koncertowej po Europie, wydał swój drugi album studyjny. Autorem remixu jest Dim Zach – DJ oraz remixer pochodzący z greckich Saloników. Współpracuje m.in. z Jackiem Savorettim, formacją Mötel oraz Balearic Headspace.

Poprzednie albumy Gizmo: „Dreaming Of Better Days” (2018) oraz „El Dorado” (2017) spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz z uznaniem krytyków muzycznych. W serwisie Spotify Gizmo osiągnął ponad 12 milionów streamów, a jego kompozycje nadal zdobywają nowych słuchaczy na całym świecie. Utwór „Losing You” powstały we współpracy z Baio, znalazł się w popularnej grze wideo – EA Sports Fifa 2019 jako soundtrack, a kawałek „Fever, fever” zagościł w serialu Netflixa – Special.

Gizmo Varillas – Love Over Everything (Dim Zach Remix):

Gizmo Varillas – Love Over Everything (Dim Zach Remix)

Zobacz również:

ZOBACZ:  R.A. The Rugged Man gościnnie w utworze "Glass Idols" artystki Reverie

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn