Przejdź do treści

Gizmo Varillas publikuje remix singla „Love Over Everything”

Fot. Gizmo Varillas - Love Over Everything (Dim Zach Remix)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Love Over Everything” to niezwykle promienny utwór, oraz główny singel promujący nowy longplay. „Nie zawsze mamy wpływ na to co się nam przytrafia, jednak możemy decydować w jaki sposób na to reagujemy. Najłatwiejszym wyborem jest nienawiść, ale ona prowadzi donikąd. Jedynym sposobem na uzdrowienie jest miłość, ponad wszystko!” – wyjaśnia Gizmo Varillas.

Gizmo Varillas to hiszpański kompozytor i wokalista, który występował wraz z Jackiem Savorettim podczas jego trasy koncertowej po Europie, wydał swój drugi album studyjny. Autorem remixu jest Dim Zach – DJ oraz remixer pochodzący z greckich Saloników. Współpracuje m.in. z Jackiem Savorettim, formacją Mötel oraz Balearic Headspace.

Poprzednie albumy Gizmo: „Dreaming Of Better Days” (2018) oraz „El Dorado” (2017) spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz z uznaniem krytyków muzycznych. W serwisie Spotify Gizmo osiągnął ponad 12 milionów streamów, a jego kompozycje nadal zdobywają nowych słuchaczy na całym świecie. Utwór „Losing You” powstały we współpracy z Baio, znalazł się w popularnej grze wideo – EA Sports Fifa 2019 jako soundtrack, a kawałek „Fever, fever” zagościł w serialu Netflixa – Special.

Gizmo Varillas – Love Over Everything (Dim Zach Remix):

Gizmo Varillas – Love Over Everything (Dim Zach Remix)

Zobacz również:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google