Genialna zapowiedź gali FAME MMA 10! [WIDEO]

FAME MMA 10 zwiastun
Fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

FAME MMA w zapowiedzi jubileuszowej, dziesiątej gali sprytnie wykorzystuje hejt i niepochlebne opinie, które przez ostatnie dwa lata kierowane były pod adresem federacji, jako oryginalną formę promocji.

Wyśmiewane i wielokrotnie krytykowane FAME MMA przebojem wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie. Z pewnością ważną informacją jest to, że sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji! Kiedyś nikt nie chciał być kojarzony z tym wydarzeniem, teraz wszyscy próbują kopiować oryginalny pomysł spółki z Poznania. Młodzi twórcy za niedługo zawalczą w nowym projekcie “HYPE Powered by FAME”, by wygrać kontrakt na pięć walk w federacji. Oczywiście jesteśmy świadkami pokoleniowej zmiany. FAME MMA staje się częścią pop-kultury i dlatego nie sposób przejść obok tego obojętnie.

Na jubileuszowej gali w walce wieczoru, która odbędzie się na zasadach boksu, wystąpią Norman Parke i Kasjusz Życiński. “Stormin” to były zawodnik UFC, aktualnie walczy dla KSW. “Don Kasjo” natomiast to były pięściarz i były medalista Mistrzostw Polski. W co-main evencie zawalczą prawdziwe gwiazdy polskich social mediów: Marcin Dubiel (top 10 polskiego Instagrama) oraz Cezary Nykiem (Team X).

Kolejne ujawnione już walki FAME MMA 10 to:

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała (kat. 83,9 kg)
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański (kat. 93 kg)

Bez wątpienia pełną kartę walk gali poznamy już w niedzielę (28.03) o godzinie 18:00 podczas pierwszej konferencji FAME MMA 10. Z pewnością czekają nas duże emocje! W związku z tym zobaczcie już teraz trailer nadchodzącej gali!

Zapowiedź FAME MMA 10:

FAME 10: Parke vs Don Kasjo
ZOBACZ:  Sport na świeżym i mroźnym powietrzu. Jak się nie przeziębić?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x